Pastacılık Kursu Usla Uluslararası Servis & Lezzet Akademisi

Kurs Merkezi Usla Uluslararası Servis & Lezzet Akademisi
Kurs Yeri
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
American Hospitality Academy‘nin 8 aylık uluslararası akredite sertifika programı, gerek pastacılık ve ekmekçilikte uluslararası geçerli yetkinliklere sahip olmak isteyenlere gerekse gelecek vaad eden bu dalda yeni bir kariyer adımı atmak isteyenlere özel hazırlanan bir programımızdır.

Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik programımız ile öğrencilerimize profesyonel pasta ve ekmekçiliğin temellerini, tüm hazırlık süreçlerinde geçerli olan prensipleri, prosedürleri ve teknikleri sunarak, onlara gerekli olan profesyonel yetkinlikleri kazandırmaktayız. . USLA olarak, 4 ay süreli yurtiçi staj imkanlarıyla alınan eğitimin gerçek hayat deneyimi ile pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Bu programımızla güçlü bir iş etiği, olumlu yaklaşım, değerler ve mükemmeliyete ulaşma isteğini temel alarak akademik bilgi ve uygulama becerileri arasındaki dengeyi kurmaktayız.

Program İçeriği: Servis vermenin temel prensipleri, mutfak sanatlarına giriş, profesyonel yemek pişirme, beslenme, gıda hijyeni ve güvenliği, temel seviye pasta ve ekmekçilik, profesyonel pasta ve ekmekçilik, dünya mutfaklarında pasta ve ekmekçilik.

Süre: 8 ay

Kazanılan Sertifikalar: Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikası ve American Hospitality Academy özel “Certificate in Professional Baking and Pastry” sertifikası.

Usla Şef Seti: USLA Şef Üniforması (2 adet), Birkenstock marka terlik (1 adet), Victorinox 5′li bıçak seti USLA özel logolu kılıfı ile, USLA öğrenci çantası.
 
·         Pasta ve Ekmekçilik öğrencilerimiz temel seviye aşçılık dersi almaktadırlar.
·         Program bedelimize USLA şef seti ve KDV dahildir. Yurtdışı stajları ayrıca ücretlendirilmektedir.
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Şişli Gülbahar

Usla Uluslararası Servis & Lezzet Akademisi İstanbul Şişli Gülbahar
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017