Çocuklar derslere spor ayakkabı giymek koşuluyla kendilerini rahat hissettikleri kıyafetlerle katılabilmektedir.
Eğitmenimiz Meltem ARKADAŞ Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi okumaktadır. 2015 yılı içerisinde zumba, zumba kids, ve wellness 1. kademe antrenörlük belgesi almıştır. Eğitmenimiz yine 2015 yılında pilates eğitmenliğini Türkiye Cimnastik Federasyonu ndan almıştır. 2016 yılında zumba gold eğitmenliğini tamamlamıştır.
Zumba fitness sınıfları çocukların yaşına ve sevebilecekleri müziklere göre orjinal zumba figürleriyle desteklenen özel koreografilerden oluşuyor.
Kurslardan herhangi bir branşa en az 2 kardeşin kayıt olması durumunda ve bir çocuğun kurumdaki iki branşa (örn: hem cimnastik hem bale) kayıt olması durumunda bir kişinin ödeyeceği fiyat üzerinden her birine %10 indirim uygulanmaktadır.
Kurumumuzda hiçbir branş için sertifika verilmemektedir
Kurum tarafından ders iptali olmadığı sürece kişisel sebeplerden ötürü kaçırılan derslerin telafisi yapılmamaktadır.
Sınıftaki çocuk sayısı; branşlara göre ve çocukların yaş aralığına göre değişiklik göstermektedir
Adımlar azaltılır, yani basitleştirilir, farklı oyun ve aktiviteler eklenir, bir de kültürel dans elementleri de yerleştirilerek zumba derslerine uygun hale getirilir. Böylece çocukların ilgisini çekebilecek dans ve müziklerle dersler bir parti havasında geçer.
İlk akla geleni elbetteki sağlık alanındadır. Çocukların vücut gelişimi için çok faydalıdır. Erken yaşlarda çocuklara fitness eğitimi alışkanlığı kazandırır. Ve sporu çocuklar için eğlenceli hale getirir. Ayrıca onların erken yaşlarda sosyalleşebilmesine, özgüven kazanmasına yardımcı olur. Böylece liderlik, takım çalışması, saygı, hafıza, yaratıcılık, uyum ve kültürel farkındalık kazanmalarına bir yol açılmış olur.

Zumba Kids

Zumba;7-14 Yaş arası zumba hayranı çocuklar için tasarlanmış bir zumba fitness türüdür. 

Her cumartesi günü 6-10 yaş arası çocuklar için 16.00-17.30 saatleri arasında haftada bir gün 1.5 saat ders yapılmaktadır. Çocuklar derslere spor ayakkabı giymek koşuluyla kendilerini rahat hissettikleri kıyafetlerle katılabilmektedir.

Eğitmenimiz Meltem ARKADAŞ Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi okumaktadır. 2015 yılı içerisinde zumba, zumba kids, ve wellness 1. kademe antrenörlük belgesi almıştır. Eğitmenimiz yine 2015 yılında pilates eğitmenliğini Türkiye Cimnastik Federasyonu'ndan almıştır. 2016 yılında zumba gold eğitmenliğini tamamlamıştır.

Zumba, Kolombiya' da ortaya çıkan, Latin esintili bir dans fitness programı olup, dünya çapında en yaygın olanıdır. Salon sporlarının müziğe uyarlanmış hali olan Zumba, dans ve aerobik adımları içerir ve coşkulu müzikleri ile parti havasında, insanların eğlenerek spor yapmasını sağlar.
 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba Kurs verilmiyor
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 16:00 - 17:30
Pazar Kurs verilmiyor

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun