Günün Fırsatı

Kalan Süre

Astroloji Kursu

Firma Zeynel Eroğlu
Kurs Yeri
Değerlendirme 0 yorum
İnternetten Kayıt Avantajları
İndirim Daha az ödeyebilirsiniz! Online kayıt olun, %5 ekstra indirim kazanın
Garanti Kurs.com; Aradığın Kurs Burada! para iade garantisi Derse girin beğenmezseniz paranız iade
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
Fiyat En iyi fiyat garantisi
800 TL
İnternetten kayıt fırsatı 760 TL %5 ekstra indirim
Astroloji Kursu’muzun amacı, insanoğlunun kendini keşfetmesi, bu heyecan verici ve derin dünyaya açılması, özünün ve ruhsallığının boyutunu araştırdığı bu yolda astrolojiyi kullanarak göklerin bolluk ve karmaşıklığının aynı zamanda ona rehberlik etmesini sağlamaktır
Öncelikle Astrolojinin gizemli ve kozmik dünyasına adım atmış olursunuz, Temel anlamda astrolojiyi öğrenmeye başlar ve astrolojik nesneleri kendi yorum gücünüzle şekillendirirsiniz.Temel Astroloji Eğitimi ile; Kariyer, iş ve para konularında kişinin potansiyellerinin farkında olması yada ilişkiler, evlilik ve aşka dair neden sürekli aynı noktalara takıldığını görebilmesi bu konularda kendini eğitmesine, üzerinde çalışmasına şans vermektedir.
Çinlilerin uyguladıkları geleneksel Feng Shui kurallarını öğrenecek ve kısa bir zaman zarfında evinizde uygulamaya başlayabileceksiniz.Kendi çevreniz ile farkındalığınızı arttırarak çözümler üretebileceksiniz.Bu eğitim ile hiçbir kitapta bulamayacağınız bilgiler edinecek, Feng Shui bilgilerinizi sağlam bir temele oturtabileceksiniz.Basit anlatım ve görsel destek ile kavramanız, konu ile bütünleşmeniz çok daha kolay olacak.Kısa sürede tüm yaşamınızı etkileyecek bir ilme adım atmış olacaksınız.
Eğitime katılanlara katılım sertifikası verilecektir.
Numeroloji ile yaşantınızın bir çok alanında sorduğunuz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Örneğin; Kariyeriniz, işiniz, özel hayatınız, sevdiğiniz insan ya da eşinizle olan ilişkiniz, aile ilişkileriniz gibi bir çok soruya yanıt bulabilirsiniz.
Vedik Astrolojiden bilgi ve deneyim almak, sizi etkileyen evrensel güçlerle kendi hayat yolunuzun uyumlu hale gelmesine yardımcı olabilir. Sizin daha farkında, daha mutlu ve huzurlu yaşamanız amacı taşır. Yeni bir iş başlatırken, evlilik tarihlerinin belirlenmesinde, önemli seyahatler ve ilişkilerle ilgili olarak ve pek çok diğer konuda astroloji doğru yolu gösterebilir ve görevlerinizi yerine getirmenize yardımcı olabilir. Vedik Astroloji Eğitimi hayatınızın her alanına netlik katar.
Kişiliğiniz, gerçek yaşam amacınız, önemli hedefleriniz, en derin arzularınız ve gereksinimlerinizi öğreneceksiniz.Bu hayatta geliştirebileceğiniz özel yetenekleriniz, ve başarılı olabileceğiniz meslekler,kişiliğinizde bulunan, gerçek yaşam amacınıza ulaşmanızı engelleyebilecek olumsuz eğilimler, ve onları nasıl aşabileceğiniz..,Kısacası, bu hayatta gerçekleştirebileceğiniz ruhsal kaderiniz ne ise bunu öğrenecek ve kendinizi daha kesin ve net tanıyabileceksiniz...
Klasik Astroloji Eğitimi, sembolikleri doğru öğrenmenizi sağlamaya çalışmaktır. Çünkü astrolojinin olmazsa olmazı doğru tespitlerde bulunabilmektir. Bu sebeple metinler ve elektronik ortam eğitimleriyle bir çok bilgiyi beyninize taşımış olacağız. Eğer astroloji; yaşamı, dinamikleri ve en önemlisi kendimizi tanımamızı sağlayacak bir anahtarsa, biz de bu kursla o anahtarı sizlere vermek gayesinde ve gayretindeyiz...
Verilecek olan Tarot Eğitiminde sembollerin, renklerin, sayıların, elementlerin, yıldızların, ve ezoterik tarihin bilgisiyle yorum yapabilecek; var olan yetinizi ortaya çıkaracak yöntemleri ve Tarot’un tüm bilgeliğine sahip olacaksınız.
Tarot’un en büyük faydası kendimizi tanıma yolunda atacağımız adımlarla ilgilidir. Yaşamımızda tıkandığımız yerlerde, sürekli tekrarlanan senaryolarda ya da buna benzer durumlarda içimizdeki “bilge”den yardım almak için en önemli araçlardan biri olan tarot aynı zamanda kendi geleceğimizi tayin etmek için de etkili bir yöntemdir.Eğer Tarot doğru bir şekilde kullanılırsa bu zengin sembolik içeriğinden ötürü direk bilinçaltımıza hitap etmekte ve kendimizi tanıma yolunda önemli bir araçtır.
Tarot Eğitimimiz kendimizi semboller vasıtası ile tanımak için en etkili yollardan biri olan Tarot’u son zamanların dejenere olmuş fal yöntemlerinden uzak tutarak en eski ve doğru anlamı ile tanıtmayı hedeflemektedir.Bu bağlamda Tarot’u kendi hayatımız ile ilgili önemli bir yol gösterici olarak kullanmayı öğrenecek ve bu şekilde başkalarını yönlendirmeden nasıl önerilerde bulunabileceğimiz konusunda ipuçları yakalayacaksınız.

TEMEL ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Temel Astroloji Eğitimimiz,
 kendi içinde aşamalara ayrılmaktadır. Bu aşamaların birinci basamağı Astrolojinin kökeninden, tarihinden ve nasıl, ne zaman, nerede ortaya çıktığından başlayarak; seviye seviye katmanlarla öğrencilere sunulur. İleri Seviye, Horoskop ve Astroloji Haritasının çıkarılması, Burçlar ve burçların tanımları kadar bir çok konu astroloji eğitiminde verilmektedir. Gruplar halinde verilen eğitimimiz, bazı özel durumlar (iş, aile, sosyal ve özel hayat vb.) halinde kişiye özel olarak da verilmektedir. Astroloji Eğitimini 3 Ana Seviye dahilinde gerçekleştirmekteyiz. 
Astroloji hakkında bilinmesi gerekenlerin ilk basamağını Temel Astroloji Eğitimi alır. Temel Astroloji Eğitimi ile artık bir uzman olmaya ilk adım atılmış olur. 
Astroloji Haritası, yani bir diğer adı ile Doğum Haritası doğum anına göre gezegenlerin Burçlar Kuşağı'nda dağılımını gösteren haritadır. İnsanın dünyaya gelirken edindiği potansiyelini bilmesine ve anlamasına yardım eden bu eğitim, önce kendine ve sonra etrafındakilere bakış açısına yeni bir boyut katmaktadır. 

KLASİK ASTROLOJİ EĞİTİMİ - Klasik ve Modern Astroloji birbirinden ayrılmaktadır, modern astrolojiyi anlamak için klasik astrolojiyi öğrenmek daha sağlıklı olacaktır. 

Klasik Astroloji Eğitimimizde tamamen nesnel gerçekler, elle tutulur kavramlar baz alınarak kişiye ne, nerede, ne zaman, neden ve nasıl gibi cevaplar bulunur. 
Klasik Astroloji, Astrolojinin temelini oluşturur. Klasik Astroloji, Modern Astrolojinin aksine, insanın psikolojisi ile değil kaderi ile ilgilenir. Klasik astrolojide, psikolojik analizler yoktur, karakter analizleri vardır. Klasik Astroloji, iki farklı yönde kullanılan özel bir terimdir. Birincil anlamıyla, Helenistik dönem, Roma dönemi ve erken Bizans İmparatorluğu dönemine ait dönemi ifade etmek için kullanılır. Bu anlamıyla, Antik Astroloji kelimesiyle özdeşleştirilebilir. İkincil anlamıyla ise, astrolojinin başlangıcından itibaren, özellikle batı dünyasında, 1700'ler öncesi dönemlere ait olan tüm astroloji ekollerinin genel ifadesi olarak kullanılmaktadır. Bu ifadenin içerisine Helenistik Astroloji, Ortaçağ Astrolojisi, Rönesans Astrolojisi de dahil edilmektedir. Klasik Astroloji üç ayrı döneme ayrılır

1. Horoskop astrolojisinin keşfini takip eden dönemde ortaya çıkan, Yunanca ve Latince yazılan her şeyi kapsayan ve 5. yüzyıla kadar belirgin bir şekilde etkili olan "Helenistik Astroloji" ya da "Antik Yunan Astrolojisi"dir.
2. Yunan Astrolojisi'nin Arap, Acem ve Musevi astrologlar tarafından geliştirilmesine ve bunun Ortaçağ Latinler'i tarafından benimsenmesine işaret eden "Ortaçağ Astrolojisi'"dir. 
3. ise, ortaçağ dönemi bilgilerinin reforme edilmeye başlandığı 1500'lerden yaklaşık 1700'lere dek süren "Rönesans Astrolojisi" ya da "Geleneksel Astroloji"dir. 

Klasik yöntemler nesnel gerçeklere odaklanır, psikolojik gelişmelere değil. Sonuçta, önemli bir etki gerçekleştiğinde, bu etkinin kimin üzerinde veya hayatında gerçekleştiğini öngörmek önemlidir. 

İşte bu yüzden klasik astrolojide evlerin incelenmesi çok önemli bir yer tutar. Örneğin 7. ev söz konusu olduğunda klasik astroloji, modern astrolojide olduğu gibi harita sahibinin ikili ilişkilerine veya evliliğine nasıl baktığı veya karşısında nasıl birini istediği ile ilgilenmez. 
Bu kişi evlenecek mi? Eğer cevap evet ise, nasıl bir kişiyle evlenecek? Evlilik nasıl gelişecek? İlişki iyi gidecek mi? Kişi mutlu olacak mı? Evliliğin sonuçları ne olacak? Kötü bir gidiş söz konusu ise, buna kim sebep olacak? 

KLASİK ASTROLOJİ VE MODERN ASTROLOJİ ARASINDAKİ FARK 
Klasik astroloji ve modern astroloji arasındaki en önemli fark, modern astrolojinin daha ziyade harita sahibinin psikolojisini öne çıkarması nedeniyle, tüm haritayı sadece harita sahibini ilgilendiren bir şey olarak almasıdır. Modern Astroloji, haritayı bir bütün olarak ele alır. Klasik Astroloji ise, hayatın farklı alanlarına yoğunlaşır; hayatın farklı alanlarında meydana çıkması olası durumları saptamak için özel göstergeler belirler. Örneğin evlilikle ilgili göstergeler, çocuklarla ilgili göstergeler, kariyerle ilgili göstergeler, sağlıkla ilgili göstergeler, finansal durumla ilgili göstergeler, vs. 
 

YILDIZNAME VE HAVAS EĞİTİMİ 

Yıldızname eğitimi alacak olan kimsenin astrolojik anlamda bazı bilgilere aşina olması ve astrolojiyi oldukça yakından takip etmesi gerekir. Ayrıca bunun yanında matematik ve ebced hesabı, havas konularında tecrübeli olması gerekmektedir.
Tarihin en eski bakım ve görü tekniklerinden olan Yıldızname Eğitimini, yine bu eğitimin olmazsa olmazı Havas Eğitimi ile birlikte veriyoruz. 
Yıldızname, islam dinine özgü bazı bakım usulleri ve kişilerin doğum tarihi, isimleri ve bazı özel bilgileri göz önünde tutularak hazırlanan bir analiz şeklidir. Yıldızname için islami açıdan değerlendirilen bir kader yorumlama şekli desek hiçte yanlış bir tespit olmaz.

İlk önce tanışma platformu kurarak ön sohbet sonrasında egitime katılacaklar hakkında kısa bilgiler edinerek havas konusunda ki bilgi düzeylerini etüt ederek buna göre egitim konularını yeniden ele alabiliriz.. İnsan esma'dan ,esma harflerden mürekkeptir. Kelimelerin ruhu harflerdir. Bir dilin irfanı mi yoksa dünyevi mi olduğunu kelimelerinin içinde barındırdığı harflere bakarak anlayabilirsiniz. Harfler tek başlarına ayetlerdir (bknz hurufu mukatta) ancak idraki dar insanın ayetleri anlayabilmesi için harfler kelimelere dönüştürülmüştür. Kelimelerden cümleler kurar, cümlelerden paragraflar örer, paragraflardan uzun, uzun yazılar inşa eder anlatmaya çalışırız. Allahın güzel isimlerinden ve dualarından önce harfler var edilmiştir. Kur-an'ı Kerimde ayrı ayrı yazılan ve hiç bir mana yüklenmeyen harflerin oluşturduğu ayetler bulunur. Tabi ki yaratıcı onları bilerek oraya koymuştur. Harflerin bu esrarının bilgisi bize evrenin gizli kapılarını açar. Bu eğitimde Arapça 28 harfin sırlı dünyasına vakıf olacaksınız. Harflerin yazılışları, okunuşları ebced değerleri, günleri saatleri, melekleri, vefklerini, azimetlerini öğreneceksiniz. Hayatınızda yapmak istediğiniz değişimleri alacağınız eğitim sayesinde kendiniz yapabilecek duruma geleceksiniz. Aşamadığınız pek çok sorununun nereden kaynaklandığı bilmediniz durumların çözümünü öğreneceksiniz. Dönüştürme sanatının büyülü dünyasına adım atabileceksiniz. Harflerin şifaya yönelik kullanımını öğrenerek, kendinize ve diğer insanlara şifa verebileceksiniz.  

ÇİN ASTROLOJİSİ 

Çin Astrolojisi Eğitimimizde Çin Astroloji hesaplama yöntemleri ve özellikle Feng-Shui Nedir, Nasıl Uygulanır ve Hayatımıza kattığı anlamlar üzerinde durulacaktır.
Çin Astrolojisi Ay takvimini temel alırken, Batı Astrolojisi ise Güneş Takvimini temel alır. Belki de Çin astrolojisi ile batı astrolojisi arasındaki en büyük fark budur. 
Çin Astrolojisi, Batı ve Hint Astrolojisinde olduğu gibi insanları 12 ayrı kişilik tiplerine ayırır. Ayrıca, Çin Astrolojisi dünyadaki yaşam modelinin, karmaşık doğu felsefesi, mevsimler ve havadan etkilendiğini açıklayan tanımlara yer verir.

NUMEROLOJİ KURSU

Numeroloji, kişinin doğum tarihi ve ismi ile bazı hesaplamalar yapılarak yaşamı içinde bulunduğu durumu, hayatının nasıl geçeceğini ve yaşamının kendisine neler getireceğini bulmaya yarayan bir çalışma biçimidir. Son yıllarda özellikle ortaya atılan kabalistik bir felsefe olarak görülen numeroloji, geçmişte hem islam çevrelerinde sık kullanılan bir metod hem de bir çok farklı kültürde insanların kişiliklerini analiz etmeye yaran bir araçtır. 

Numeroloji yaşadığımız hayatın sonsuzluğunda evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini varsayar ve sayılarla ilgili çeşitli analitik ve sentetik çalışmalarla, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfetmeyi amaçlar. 

HİNT-VEDİC ASTROLOJİ EĞİTİMİ 
Vedic-Hint Astrolojisinin 5000 yıllık geçmişe dayanan bir tarihi vardır. Vedic Astrolojisi Eğitimimizde özellikle Ayurveda - iyileştirme sanatı ile ilgili bilgiler verilecektir. 

Vedic-Hint Astrolojisi karmik bilginizi ortaya çıkartarak, size, sizin "kim" olduğunuzu anımsatır. Nasıl bir yaşam geçirdiğinizi, hangi dertlerden muzdarip olduğunuzu, tek başınıza çözemediğiniz sıkça tekrarlanan olaylarınızı aydınlatır. Bundan sonraki yaşamınızda, böylece daha yüksek bir düzeye oturmanıza yardımcı olur. Bu da saf mutluluktur.
Dünya da ve Ülkemizde; özellikle de batı da Vedic astrolojisinin farkındalığı hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Kişiye özellikle ruhsal yolculuğunda deneyim kazandırmayı amaçlayan Vedic astrolojisinin yanı sıra Ayurveda'ya da özellikle değineceğiz. Ayurveda, kökeni binlerce yıl öncesine dayanan ve dünyanın en eski şifa verme yöntemi olarak bilinir. 

Eğitimimizde Ayurveda ve Vedic Astroloji arasındaki bağlantıları keşfedecek, bu en eski şifa yönteminin sağlığımıza, ruhsal ve bedenen denge ve uyumuna nasıl fayda vereceğini öğreneceğiz. Özellikle Ayurveda kaçırmamanız gereken bir eğitimdir. Çünkü Ayurveda, Yaşam ve Bilgi kelimelerinin bileşimi demektir. Yaşamın özüne inmek ve yaşama bizi bağlayan tüm kökleri incelemek Ayurveda'nın işidir.

Vedik horoskoplar herhangi bir sorunu önceden önlemenize de yardım edebilir. Vedik astrolojide haritalara Janma Kundali denir. Eğitimimizde bu haritaları inceleyeceğiz. Bu haritalar, hayatınıza başlangıç yaptığınız anı ve hayat boyunca karşılaşabileceğiniz avantaj ve dezavantajları temsil ederler.

VE AYURVEDA...

İnsanlık tarihi kadar eski olan bu Alternatif Tıp yönteminin önünde batılı bilim adamları saygıyla eğiliyor. Alternatif tıbbın tavan yaptığı günümüzde Ayurveda Felsefesinin özüne inerek; nasıl ve niçin gibi sorulara yanıtlar bulmanın da ötesinde, fazlasıyla tatmin olacağınız bilgi, birikim ve deneyim dünyasına adım atacaksınız.

RUHSAL ASTROLOJİ EĞİTİMİ 

Ruhsal Astroloji Eğitimimizde kişilerin doğdukları andan itibaren aldıkları özellikler incelenerek, daha çok ruhsal ve karmik açıdan nasıl bir yaşam süreceği incelenerek, daha çok psikolojik düzeyde nasıl bir etki verdiği ve vereceği üzerinde duracağız.

Ruhsal Astroloji, doğumumuzda getirdiğimiz ruhsal özelliklerin ve karmik deneyimlerin (veya atalardan gelen bilgilerin) kişinin yaşamında ruhsal, maddesel ve psikolojik düzeylerde oluşturduğu etkileri inceler. Yaşam yolculuğundaki nedeni ve amacı ele alarak kişinin kendiyle, çevresiyle ve evrenle uyum içinde olabilmesi için yapması gereken şeylere cevap arar. Karşılaştığımız insanlarla olan ruhsal bağlantılara, yaşadığımız tüm insani ilişkilerin altında yatan nedenlere, deneyimlediğimiz olaylara ışık tutar. Yüzleşmemiz gereken karmik tortuları, bunların yarattığı korku, endişe, yetersizlik gibi duyguları inceleyip bunları aşma yollarını gösterir.

Eğitim süresince temel astroloji bilgilerinin yanı sıra ruhsal, psikolojik ve fiziksel düzeyde kişisel enerjilerin özellikleri, enerjileri olumlu ve etkin bir şekilde kullanma yolları ele alınacaktır. Kişisel haritaları tüm bu bilgiler ışığında analiz etme yöntemleri öğretilecektir. Eğitimin temel amacı, kişinin öncelikle kendisiyle sonra çevresindeki insanlarla ve yaşadığı olaylarla ilgili farkındalığını arttırmak ve ruhsal gelişimini bu farkındalıkla sürdürmesini sağlamaktır.

TAROT EĞİTİMİ 
EĞİTİMİN AMACI : 
Bu dersin amacı kendinizi tanımanız, dönüştürmeniz, yaşama olan yaklaşımınızı değiştirmeniz ve daha sağlıklı ilişkiler kurmanız ve yaşamınıza kendi özgür iradenizle yön vermeniz için Tarot'dan nasıl yararlanabileceğinizi göstermektir.
Derste kartlarla kendinize yönelik çalışmalar yaparak, bir yandan kartları tanırken diğer yandan ise kendinize ilişkin farkındalıklar kazanarak kartları kendinize rehber olarak kullanmayı öğreneceksiniz.

İnsanoğlu geçmişten beri her zaman geleceği merak etmiş; geleceği öğrenme iç güdüsü ile farklı şekiller ve araçlarla tahminlerde bulunmuşlardır. Bu şekil ya da araçlar bazen bir insan olurken, bazen ise bir nesne ya da eşya olabilmektedir. Bu araçlardan biri de kartlardır. Kartlara verilecek en güzel örnek ise Tarot Kartlarıdır. Geçmişten günümüze kadar kartlar ile geleceğe yönelik tahmin yapma aracı çoğu kez Tarot olmuştur.

Tarot oldukça derin, ciddi ve gizemli bir sanattır. Tarot sanatı sadece basit bir fal sistemi değil, bir yaşam biçimidir. Tarot çalışmalarına başlamadan önce, hem ruhsal hem de fiziksel bedenin içinde bulunduğu durum ve temizlikleri çok büyük önem taşır. 

Kaderimizin gizemini açığa çıkarmada Tarot en etkin sistemlerden biridir. Kendi varlığımızdan ve yeteneğimizden etkilenerek büyük açılımlar yaşanabilir. Sembollerin, renklerin, sayıların, elementlerin, yıldızların, ve ezoterik tarihin bilgisiyle yorum yapılabilir. 

Tarot Batı ezoterizminin en önemli sembolik formlarından birini temsil eder. Tarot batı ezoterizminde altı yüz yıla yakın bir zamandır gerek yorum sanatında gerekse bir çok çalışmada büyük rol oynamıştır.

Tarot en yalın anlamı ile, 78 karttan oluşan ve her bir kartında farklı bir sembol olan bir destedir.

Tarot kartlarından 22 tanesi Arcana Major diye adlandırılır. Bunlar üzerinde farklı sembolik resimler olan bir tanesi hariç numaralı kartlardır. Kalanlar ise Arcana Minor olarak adlandırılırlar ve bizim kullandığımız iskambil kağıtlarının atasıdırlar.Dikkatle incelendinde Arcana Major’un aslında hiç de yabancısı olmadığımız bir mitolojik yolculuğu anlattığını görebilriz. Arcana Minor ise 4 Element ve Sayı sembolleri ile yine yabancısı olmadığımız bir dünyanın kapısını aralamaktadır.

Tarot kartları, kökeninde ezoterik sembollerin toplandığı bir deste olarak ortaya çıkmış olsa da zamanla fal ve büyü için araç olarak kullanılmışlardır.

Tarot kartları üzerine yapılacak araştırmalar ve özellikle de sembolizmi üzerine yapılacak meditasyonlar, ezoterik semboller ve arkalarındaki gizli anlamlar konusunda da oldukça faydalı olacaklardır. 

Bu Kursta En İyi Fiyat Garantisi Bulunuyor

Mümkün olan en düşük fiyat üzerinden kaydoluyorsunuz - garanti ediyoruz.

Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı Fiyat Açıklaması
1 Ay 8 Saat 1 x 800 TL Astroloji
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba Kurs verilmiyor
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 13:00 - 15:00 16:00 - 18:00
Pazar Kurs verilmiyor
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Barış

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun