Kursumuz, Bakırköy Meydanı’na 5 dakikalık yürüme mesafesinde, Cevizlik Mah. Hatboyu Çıkışı Sok. No: 32 Bakırköy adresinde olup Maraton Dil Okulunun yanındadır. Kursumuzu ziyaret etmek isteyen öğrenciler bize bu numaradan arayabilirler... 08503461062
Kursumuzun eğitmenleri Mimar Sinan Güzel Sanatlar ve Marmara Üniversitesi mezunlarından oluşmaktadır.
Kursumuz eğitmenleri tarafından eğitim programımıza uygun gün ve saatlerde özel ders verilmektedir. ( Dersler, öğrenci ile birebir gerçekleşmekte ve en az 2 saatten oluşmaktadır.)
Arkhe Sanat Güzel Sanatlara Hazırlık Kursuna, Lise Yetenek Sınavları için 7 ve 8. Sınıf öğrencileri, Üniversite Yetenek Sınavları için 10, 11 ve 12.Sınıf öğrencileri ve her yaştan kişiler katılabilir.
Kursumuzun her hangi bir eğitim programına kayıt olmak için, kimliğin ön-arka fotokopisi ve 2 adet fotoğraf gereklidir.(M.E.B. Sertifika Programı için lise diploması gerekmektedir.)
Yetenek Sınavlarına giriş için kimliğin ön-arka fotokopisi, 2 adet fotoğraf, Lise Yetenek Sınavları için Ortaokul Diploması, Üniversite Yetenek Sınavları için Lise Diploması ve Y.G.S’den en az 160 puan aldığına dair belge (M.S.G.S.Ü ve Marmara Üniversiteleri için 225 puan) gereklidir.
Lise diplomasına sahip, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı her yaştan kişiler Güzel Sanatlar Fakülteleri Yetenek Sınavlarına katılabilirler. (T.C. vatandaşı olmayan adaylar yabancı kontenjanından yaralanabilirler ).
Güzel Sanatlara Hazırlık atölyesi için gerekli olan malzemeler, HB, 2B ve 3B resim kalemi, 50X70 resim kağıdı, resim çantası, resim altlığı, hamur silgi, kalem silgi, 18’li polycolor kuruboya kalem ve suluboya.
Arkhe Sanat olarak kursiyerlerimize resim yapmaları için gerekli malzeme tedariğini gerçekleştirmekteyiz.
Kursumuzda profesyonel olarak çalışan bir bayan, bir de erkek modelimiz vardır.
 
LİSANS ve MASTER  BAŞVURULARI için


Üniversite ve Bölüm Danışmanlığı / Portfolyo Hazırlık ve Proje Tasarımı

 
  Başta İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika olmak üzere bir çok ülkede üniversitelerin Güzel Sanatlar, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültelerinde, İç Mimarlık, Grafik Tasarım, Moda Tasarımı, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Animasyon, Görsel Sanatlar ve Mimarlık Bölümlerinde Lisans Eğitimi almak isteyen öğrencilere yönelik belli bir çalışma disiplini izleyerek, öğrencinin tercih etmiş olduğu bölüm uygulamaları ile farklı teknik ve malzemelerle oluşturulan, digital ortamda sunulan portfolyo çalışmalarını kapsamaktadır.

  Bu süreçte öğrenci tercih ettiği bölümle ilgili Temel Sanat Eğitimi, Desen Çalışmaları, Proje Tasarımı, Tasarı Geometri, Teknik Resim, Perspektif, Maket Yapımı, Dijital ortamda Proje Çizimi, Tipografi Uygulamaları, İllüstrasyon Çizimi, Boyama Teknikleri gibi dersleri alarak Portfolyo Calışmalarını tamamlar. Bazı eğitim kurumları portfolyo kabulü ile birlikte, tercih edecekleri öğrencilerin yetenek, düşünce ve özgün tasarımlarını ortaya çıkarabileceği bir proje veya tasarım konusunu kuruma başvuracak öğrencilerden yeniden tasarlamasını ve başvuru sırasında kurumun belirlemiş olduğu bu proje ve tasarım konularının öğrencilerin portfolyolarının içerisinde yer almasını isteyebilirler.


  Her üniversite ve bölüme göre farklılık gösteren bu proje ve tasarım konuları kursumuzda eğitmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile birlikte birebir fikir paylaşımlarında bulunarak Tasarım/Çizim ve Projelendirme Dersleri şeklinde gerçekleştirilir. Portfolyosu tamamlanan öğrencinin tercih ettiği üniversiteye göre, öğrencinin cv bilgileri, çalışmaları ile birlikte dijital formatta oluşturulan portfolyo e-mail yoluyla veya orjinal çalışmalarından oluşturulan portfolyo posta yolu ile (üniversitenin portfolyo kabulüne göre değişiklik gösterebilir) üniversiteye portfolyo kabul tarihinde ulaştırılır.
 
YURT DIŞI PORTFOLYO HAZIRLIK EĞİTİM PROGRAMI TAKVİMİ

  Arkhe Sanat Yurt Dışı Portfolyo Hazırlık Eğitim Programı; hafta içi iki tam gün(Çarşamba, Perşembe) , hafta sonu iki tam gün ve hafta sonu bir gün (Cumartesi veya Pazar Günü) olmak üzere üç grup halinde devam etmektedir.

Her yıl Ekim ayında başlayan eğitim program öğrencinin tercih etmiş olduğu üniversite portfolyo başvuru tarihine kadar devam eder.

Kurs çalışma saatleri 11:30 – 18:00 arasındadır.

YURT DIŞI’NDAKİ ÜNİVERSİTELER NEDEN PORTFOLYO TERCİH EDİYOR?
 
  Yurtdışı'nda Güzel Sanatlar, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültelerinde Lisans eğitimi veren eğitim kurumlarının öğrencilerden kabul aşamasında porfolyo istemelerinin sebebi, öğrencinin sanat anlayışı, tasarım ve yaratıcılık seviyesini değerlendirmek istemeleridir.

  Bu nedenle yurtdışı başvurularında Üniversiteler, özellikle kişisel farklılıkların ortaya konulacağı bir portfolyo görmek isterler. Yaratıcılık, yetenek ve performansı bilinmeyen bir öğrencinin bir sanat tasarım üniversitesinde hangi seviyeden başlaması gerektiği bilinemez. Her öğrenci kendi beceri ve yeteneği doğrultusunda değerlendirildiğinden, adayın sanat ve tasarım alanına kişisel olarak ne katabileceği yalnız portfolyo ile anlaşılabilir bu nedenle öğrencinin hazırladığı portfolyo onu temsil edecek en önemli etkendir.


 
Yurt Dışı Portfolyo Hazırlık Eğitim Programına Kimler Katılabilir ?

  Yurt Dışında Güzel Sanatlar Üniversitelerinde (İngiltere, İtalya, Amerika, Fransa, Kanada gibi) LİSANS Eğitimi ve Yüksek Lisans Eğitimi almak isteyenler,

Güzel Sanatların ( Visual Art, Fine Art, Interior Design, Graphic Design, Fashion Design, Industrial Design, Environmental Design, Transportation Design vb. ) Bölümlerinde Eğitim görmek isteyenler,

NABA University, PRATT University, Istituto MARANGONI, gibi Özel Üniversitelerde %100 BURS’lu olarak LİSANS Eğitimi almak isteyenler,

Mesleki Kariyerini Güzel Sanatlar alanında ilerletmek isteyenler,

Lise 2-3 veya son sınıf öğrencisi yada Lise Mezunu her yaştan kişiler Yurt Dışı Güzel Sanatlar PORTFOLYO HAZIRLIK Eğitim Programına katılabilir.
 
Yurt Dışında Güzel Sanatlar veya Sanat Tasarım Üniversitelerine Kimler Başvurabilir ?

  Lise son sınıf öğrencisi yada Lise Mezunu belli bir diploma derecesini sağlamış (başvurulacak üniversiteye göre farklılık göstermektedir), belli bir yabancı dil sınavı derecesini sağlamış (başvurulacak üniversiteye göre farklılık göstermektedir)

  Lise son sınıf öğrencisi yada Lise Mezunu belirlediği ülke, üniversite ve bölüme yönelik, öğrencinin sanat düzeyini yansıtan, Kişisel Sanat ve Tasarım PORTFOLYO’sunu hazırlamış her yaştan kişiler Yurt Dışında Güzel Sanatlar veya Sanat Tasarım Üniversitelerine başvurabilir.

  Bu bağlamda, yurtdışındaki bir çok Güzel Sanatlar ve Mimarlık okulları tarafından, hazırladığı portfolyolar ve yerleştirdiği öğrenciler vasıtasıyla alanında lider bir sanat kurumu olarak bilinen Arkhe Sanat’a öğrenci kabulü aşamasında öncelik sağlanmakta ve her yıl üniversite tanıtımları kapsamında kurumumuzda yurtdışındaki okulların temsilcileri tarafından tanıtım seminerleri verilmektedir.
 
PORTFOLYO NEDİR ?

  Portfolyo,öğrencilerin belirli bir eğitim süreci sonucunda becerilerini, yeteneklerini, ve tercih ettikleri alanlar ile ilişkili olarak ürettikleri çalışmaların başarı düzeyini yansıtan kişisel gelişim dosyalarıdır.
 
PORTFOLYO NASIL HAZIRLANIR ?

  Öğrenci, tercih ettiği bölüme göre desen, tasarım, illüstrasyon, kompozisyon, perspektif, boyama eknikleri, üç boyutlu tasarım, sanat tarihi gibi dersleri gördükten sonra oluşturduğu çalışmalarından en iyi işler seçilerek öğrencinin portfolyosu oluşturulur. Kişisel portfolyaların içeriğinde öğrencinin projelerin yanı sıra cv’si, sanat felsefesi, katılmış olduğu yarışmalar, sempozyumlar ve workshop’ların sertifikaları,belge ve kazanmış olduğu ödül, plaket gibi görsellere de yer verilir. Dijital ortamda tamamlanan portfolyo öğrencinin tercih ettiği üniversitenin istediği doğrultuda hazırlanıp e-mail yada posta yoluyla eğitim kurumuna gönderilir.

PORTFOLYO HAZIRLAMADA ÖNEMLİ NOKTALAR NELERDİR ?
 
Belirli bir amaç doğrultusunda ve tercih edilen üniversitenin talebine uygun olarak hazırlanmalıdır

Öğrencinin yeteneğini ve özgün tarzını yansıtmalıdır.


Öğrencinin istek ve heyecanını en iyi yansıtacak çalışmalar seçilmelidir.

Hazırlanan portfolyoyu uygun şekilde sunmak üniversitenin istekleri ve kişinin yeteneğine uygun çalışmalar üretmekte en az portfolyonun hazırlığı kadar önemlidir.
 
İstanbul Teknik Üniversitesi PORTFOLYO HAZIRLIK Programı

  Arkhe Sanat, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü ile New York Devlet Üniversitesi (SUNY) bünyesindeki Fashion Institute of Technology (FIT. New York) işbirliğindeki moda ve tasarım bölümünede başarı ile hem öğrenci hem de portfolyo hazırlamaktadır. İlk aşamada portfolyo kabulü ve ikinci aşamada sınav ve mülakat ile öğrenci alan kuruma yüksek başarı ile bir çok öğrencimiz yerleşmiştir.

  Bu bağlamda, yurtdışındaki bir çok Güzel Sanatlar ve Mimarlık okulları tarafından, hazırladığı portfolyolar ve yerleştirdiği öğrenciler vasıtasıyla alanında lider bir sanat kurumu olarak bilinen Arkhe Sanat’a öğrenci kabulü aşamasında öncelik sağlanmakta ve her yıl üniversite tanıtımları kapsamında kurumumuzda yurtdışındaki okulların temsilcileri tarafından tanıtım seminerleri verilmektedir. 
Yurt Dışı’nda Lisans veya Yüksek Lisans

Eğitimi Almak İsteyen Öğrenciler, Tercih Ettiğiniz Bölümler Yönelik

PORTFOLYO’larınızı Birlikte Hazırlıyoruz … 
ARKHE SANAT YURT DIŞI Portfolyo Hazırlık Öğrencilerimizin Başvurdukları ve Lisans ve Yüksek Lisans Eğitimi Gördükleri Üniversitelerden Bazıları...

NABA -NUVA ACCADEMIA DI BELLA ARTI (Milano) / Product Design, Fashion Design, Interior Design, Painting and Visual Arts, Media Design and Multimedia Arts

DOMUS ACADEMY (Milano) / Interior Architecture & Design, Product Design

POLIMODA (Italy) / Fashion Design, Fashion Technology, Footwear & Accessories Design

POLİTECNİCO Dİ MİLANO - TORİNO - BARCELONA / Product Design, Fashion Design, Interior Design, Architecture, Architectural Design, Building Architecture

ISTITUTO MARANGONI / Fashion Design, Interior Design, Industrial Design, Visual Design, Art Management, Visual Multimedia Art

FLORENCE DESIGN ACADEMY / Interior Design, Industrial Design, Graphic Design

IED - ISTITUTO EUROPE DI DESIGN  / Transportation Design, Fashion Design, Interior Design, Industrial Design, Graphic Design, Photography

FIT - FASHION INSTITUTE OF TECHNOLOGY (NEW YORK) / Fashion Design, Fine Art, Interior Design, Illustration, Graphic Design, Photography and Related Media

PARSONS THE NEW SCHOOL FOR DESIGN (NEW YORK) / Fashion Design, Product Design, Fine Art, Interior Design, Illustration, Graphic Design, Photography

SCHOOL OF VISUAL ARTS - NEW YORK / Fashion Design, Illustration, Interior Design, Photography and Video
NEW SCHOOL OF ARCHITECTURE and DESIGN (A.B.D) / Architecture , Interior Architecture & Design, Product Design, Animation, Game Development

RHODE ISLAND SCHOOL OF DESIGN (A.B.D)  / Architecture, Interior Architecture, Painting, Sculpture, Ceramics, Graphic Design, Illustration, Textiles, Photography

PRATT INSTITUTE (NEW YORK) / Architecture, Art and Design, Digital Arts, Fine Arts, Communications Design, Fashion Design, Industrial Design , Interior Design, Photography

THE ART INSTITUTES (A.B.D) / Fashion Design, Industrial Design , Interior Design, Graphic Design, Animation, Game Design, Photography

CALIFORNIA INSTITUE OF ART  (CALIFORNIA) / Art, Graphic Design, Photography and Media
THE UNIVERSITY OF THE ARTS  (PHILADELPHIA) / Animation, Fine Art, Game Art, Sculpture, Ceramic, Industrial Design, Graphic Design, Illustration

METROPOLITAN UNIVERSITY  (LONDON) / Art and Design, Digital Media, Fashion Design, Product Design, Interior Design

LCCA - LONDON COLLEGE OF CONTEMPORARY ARTS / Art and Design, Fashion Design, Graphic Design
ARTS UNIVERSITY  BOURNEMOUTH (ENGLAND) /Animation, Fine Art, Fashion Design, Illustration, Graphic Design, Photography

UAL - UNIVERSITY  OF THE ARTS LONDON /Animation, Game Design, Gaphic and Media Design, Illustration and Visual Media, Interaction Design Art, Photography

CENTRAL SAINTS MARTINS COLLEGE OF ART&DESIGN (LONDON) / Architecture, Ceramic Design, Fashion, Fine Art, Graphic Design, Product Design, Textile Design

PARIS COLLEGES OF ART / Fashion Design, Fine Art, Interior Design, Illustration, Photography
ECOLE des BEAUX-ARTS / Fine Art, Architecture
HTW BERLİN / Fashion Design, Industrial Design, Game Design
BAŞARILARIMIZ

10 yıllık eğitim süremiz içerisinde çeşitli üniversitelere başarı ile yerleştirdiğimiz öğrencilerimizin isimleri ve kazandıkları üniversitelerden sadece bir kaçı aşağıda yer almaktadır…

• Tarık Turkaya, Nuova Accademia di Belle Arti  ( Italy)  GraphicDesign (Burslu)
• Pelin Saka, Instituto  Europeo di Design (Italy) Fashion Design (Burslu)
• Zuhal Can, DOMUS Academy (Italy ) Product Design (Burslu)
• Gamze Tunaboylu, Fashion  Institute of  Technology (New York)  Fashion  Design
• Bahar Yücesoy, Parsons the New School (New York)  Fine Arts
• Kerim Bardakçı, Parsons the New School (New York)  Interior Design
• Tolga Başaran, California Institute of Arts  Graphic Design
• Saffet Özdemirci, The University of The Arts (London) Industrial Design
• Eren Çavuşoğlu, Instituto  Europeo di Design (Italy) Interior Design (Burslu)
• Çetin Kömürcü, Instituto Europeo di Design (Italy)  Product Design (Burslu)
• Abdullah Hacıosmanoğlu, Parsons the New School (New York)  Graphic Design (Burslu)
• Levent  Vedat Kara, Parsons the New School (New York)  Interior Design
• Harun Soylu, London Metropolitan University Fashion Design
• Zafer Birce, London Metropolitan University Product Design
• Pınar Güçlü Serter,  Nuova Accademia di Belle Arti  (Italy)  Fashion  Design
• Gaye Zeki, Fashion  Institute of  Technology (New York)  Fashion  Design
• Asya Kitapçıoğlu, Parsons the New School (New York)  Product Design (Burslu)
• Furkan Kerem Saki, Parsons the New School (New York)  Interior Design (Burslu)
• Fatih Batır, Parsons the New School (New York)  Graphic Design (Burslu)
• Gülen Fayez, Central Saint Martin College (London) Fashion  Design (Burslu)
• Taner Topçu, California Institute of Arts  (California) Art
• Kemal Mert İnce, Instituto  Europeo di Design (Italy) Fashion Design
• Gözde Gülsoylu, Instituto  Europeo di Design (Italy) Fashion Design
• Halil Servetçi, DOMUS Academy (Italy ) Graphic Design
• Elif Suyaka,  Nuova Accademia di Belle Arti  (Italy)  Fashion  Design
• Jale Bakır, Parsons the New School (New York)  Product  Design (Burslu)
• Yahya Tütüncü, Fashion  Institute of  Technology (New York)  Fashion  Design
• Açelya Soytürk, Fashion  Institute of  Technology (New York)  Graphic  Design
• İlknur Uğuralp, London Metropolitan University Fashion  Design
• Tamer Demiralp, Instituto  Europeo di Design (Italy) Fine Arts
• Şahsenem  Nahit,   Nuova Accademia di Belle Arti  (Italy)  Fashion  Design
• Ece Cihangir,  Nuova Accademia di Belle Arti (Italy)  Graphic  Design
• Buğra Toksöz,   Nuova Accademia di Belle Arti  (Italy)  Fashion  Design (Burslu)
• Yaprak Meydancı,  Nuova Accademia di Belle Arti (Italy)  Graphic  Design (Burslu)
• Bülent Boğazdar,  Nuova Accademia di Belle Arti (Italy)  Product  Design (Burslu)
• Melek Çorum, London Metropolitan University Illustration
• Şükrü Horozluoğlu, London Metropolitan University Interior Design
• Fatih Temiz, Fashion  Institute of  Technology (New York)  Fashion  Design
• Kadir Suat Yaşa, Fashion  Institute of  Technology (New York)  Interior Design
• Tünar Kantarcı, Instituto  Europeo di Design (Italy) Product  Design
• Simge Parlak, Instituto Europeo di Design (Italy)  Interior Design
Alanında Uzman Eğitim Danışmanlarımız ile Ücretsiz Üniversite Danışmanlık Hizmeti Alın…ATÖLYE ETKİNLİKLERİMİZ


Y.G.S DERSLERİMİZ


Öğrencilerimizin Başarısını Arttırmak En Büyük Tutkumuz…

Güzel Sanatlar Fakülteleri Yetenek Sınav Sonuçlarında, Y.G.S. Başarı Puanının önemsenecek derecede etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle ARKHE SANAT olarak kursumuzda, G.S.F. Hazırlık öğrencilerimizin Yetenek Sınavlarındaki başarılarını arttırabilmek adına, anlaşmalı olduğumuz özel bir kurum tarafından alanında uzman, sertifikalı eğitmenler ile Y.G.S takviye dersleri verilmektedir.

Böylelikle kurumuzda kesintisiz eğitim vererek hem öğrencilerimizin farklı mekanlarda eğitim aldıklarında ve yollarda kaybedecekleri zamanı kazanıyor hem de farklı kurumlara ödemek zorunda oldukları ekstra ücretleri ortadan kaldırmış oluyoruz.


NU MODEL

Profesyonel Modeller ile Desen Bilgimizi Geliştiriyoruz…

Çıplak modelden yapılan desen çalışmaları, sanat eğitimi alacak öğrencilerin Anatomik Desen Bilgisi edinebilmesi ve özellikle Figürlü İmgesel Kompozisyonlar oluştururken yetkinlik kazanabilmesi açısından oldukça önemlidir.

Bu sebeple kursumuzda Atölye Eğitim Programımız kapsamında, Güzel Sanatlar Yetenek Sınavlarına girecek olan öğrencilerimizle birlikte desen bilgimizi geliştirmek ve başarı oranımızı yükseltmek için alanında profesyonel modeller ile desen çalışmaları yapıyoruz.


SİNEVİZYON GÖSTERİMİ

Sanat Tarihi’ni İzleyerek Öğreniyoruz…

Görsel açıdan donanımlı, geçmiş ve günümüz sanat ortamının kültürel ve sanatsal gelişmelerinin farkında olan bireyler yetiştirmek Arkhe Sanat Atölye Eğitimi’nin temelini oluşturmaktadır.

Bu bağlamda kursumuzda sürekli olarak gerçekleştirilen Sinevizyon Gösterimleri ile bir yandan Sanat Tarihi Seminerleri uygulanıp diğer yandan sanatsal içerikli film ve dokümanlar (Sanatçı biyografileri Güzel Sanatlar bölümlerine ait görsel içerikler) izlenir.

Sanat Tarihi Seminerlerimiz;  İlk Çağ’dan günümüz Modern Sanat’ına kadar gelişen süreç sinevizyon gösterimleriyle birlikte başta Resim, Heykel,  Mimarlık olmak üzere Edebiyat, Müzik ve dönemin Toplumsal, Felsefik ve Psikolojik anlayışını Plastik Değerler bağlamında Mekan, Zaman, Üslup Kompozisyon, Estetik gibi kavramlar göz önüne alınarak çok yönlü bir biçimde irdelenir.  


WORKSHOP

Workshop Etkinlikleri ile “Sanatı” Ustalarından İzliyoruz…

Alanında profesyonel eğitimciler (Mimar Sinan Güzel Sanatlar ve Marmara Üniversitesi eğitmenleri), çağdaş sanatçılar, birçok yerli ve yurt dışı sanat okullarının temsilcileri ve öğrencilerimizin katımıyla kursumuzda sürekli olarak gerçekleştirdiğimiz workshop etkinlikleri ile sanatı ustalarından öğreniyor, düşünce ve fikirlerimizi paylaşıyoruz.

Kursumuzda gerçekleştirilen workshop etkinlikleri kapsamında, plastik sanatlar alanında resim, heykel, desen, mimarlık, grafik, moda, sanat tarihi gibi birçok konuyu, söyleşi ve sinevizyon gösterimleri ile tartışıp irdeleyerek sanatsal fikir ve düşüncelerimizi geliştiriyoruz. Böylelikle öğrencilerimize eğitim almak istedikleri alanı daha yakından tanıma ve gelecekteki kariyerlerine daha iyi bir yön çizme fırsatı sunuyoruz.


MÜZE GEZİLERİ

Müze, Sergi ve Etkinliklerin Takipçisiyiz…

Müze ve Sergi Gezileri, düşüncelerimizi ve estetik algımızı geliştirip, orjinal ve çağdaş eserler vasıtasıyla günümüz sanat ortamını anlamaya ve bu bilinçle geleceğe dair hedeflerimizi belirlememize yardımcı olur.

Bu bağlamda ARKHE SANAT olarak üstlendiğimiz misyon doğrultusunda öğrencilerimizle birlikte sürekli olarak Müze ve Sergi Gezileri düzenlemekte, özellikle İstanbul Arkeoloji Müzesi’nin kolleksiyonunda yer alan heykellerden ve müzenin mimarisinden yararlanarak yapmış olduğumuz çizim çalışmaları ile hem desen eğitimimizi hem de üniversitelerin giriş sınavlarında gerekli olan Portfolyo Çizimlerimizi geliştirmekteyiz.


Neden Arkhe Sanat...


ULUSLAR ARASI STANDARTLARDA EĞİTİM

Tüm eğitim uygulamalarımız uluslar arası standartlarda olup, öğrencilerimizin motivasyonu ve başarısı için %100 kalite ilkesi ile uygulanmaktadır.

%100 ÖĞRENME GARANTİSİ

Aldığınız eğitim sonunda, mesleki ve diğer atölyeler için eksik kaldığınızı düşünürseniz bir sonraki kursumuzda ücretsiz kur tekrarı hakkı verilir.

FARKLI GUP ve ZAMANLARDA DERS ÇALIŞMA İMKANI

Öğrencilerimize tercih ettiği eğitimlerin diledikleri  saat ve grupla çalışma imkanı sunuyoruz.

DERS TELAFİ İMKANI

Kaçırılan kurs ve atölye derslerini öğrenci için uygun olan zamanlarda telafi etme ayrıcalığı.

ALTERNATİF ÖDEME KOLAYLIĞI

Tüm kurslarımız ve derslerimiz için öğrencilerimize uygun alternatif ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

UZMAN EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Alanında uzman rehber eğitmenlerimizle öğrencilerimize hem yurt içi hem de yurt dışı üniversite ve bölümler hakkında rehberlik ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

EĞİTMENLER İLE BİREBİR DERS ALMA İMKANI

Hobi Atölyeler ve diğer eğitimleri, özel olarak belirlenen programla alma fırsatı.

EĞİTİM SONRASI TAM DESTEK

Öğrencilerimize üniversite eğitim süreçlerinde hem projelerindeki başarıyı hem de derslerindeki eğitim kalitesini yükseltmek için destek sağlıyoruz.Alanında Uzman Eğitmenlerimiz  ile Hayalinizdeki
 Üniversiteye Adım Atın... 
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba 12:00 - 17:00
Perşembe 12:00 - 17:00
Cuma 12:00 - 17:00
Hafta Sonu
Cumartesi 11:30 - 18:00
Pazar 11:30 - 18:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

 • ARKHE SANAT Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Kursu

  ARKHE SANAT Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Kursu

 • ARKHE SANAT Öğrencileri Desen ve Sergisi

  ARKHE SANAT Öğrencileri Desen ve Sergisi

 • ARKHE SANAT Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Kursu

  ARKHE SANAT Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Kursu

 • ARKHE SANAT Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Kursu

  ARKHE SANAT Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Kursu

 • ARKHE SANAT Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Kursu

  ARKHE SANAT Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Kursu

 • ARKHE SANAT Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Kursu

  ARKHE SANAT Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Kursu

İstanbul Bakırköy Cevizlik

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun