Yoga Kursu Trio Dans ve Sanat Akademisi

Kurs Merkezi Trio Dans ve Sanat Akademisi
Kurs Yeri
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

Trio Dans Akademisi’nde hangi yaş, cinsiyet ya da çevreden olduğunuz önemli değil. Bedeninizin esnekliği ya da güçlülüğü, idmansızlık veya küçük incinmeler de asla engel değil. Sadece, tüm öngörüleri bir kenara bırakıp canınız istediğinde derslere katılabilir ve Yoga’yı da araya sıkıştırarak kendinizi daha yakından dinleyebilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yoga nedir?

Sankrit dilinde “birleştirmek/bir yapmak/bağlamak” anlamlarına gelir. Ön yargılar, şartlanmalar, duygusal değişimler, ego ve yaşamdaki süreçler yüzünden bağımızı yitirdiğimiz öz kaynağa tekrardan bağlanmayı, parçalara bölünmüşlüğü bir araya getirmeyi dener. Geçmişi MÖ 2.000’li yıllara dayanır ve Hint kökenli bir doğu disiplinidir. Bir fiziksel uygulama olmasından önce, spiritüel bir disiplin ve hayata doğru bir bakış ve felsefe biçimidir.

Fiziksel olduğu kadar duygusal, ruhsal ve manevi bir kişisel gelişim uygulaması olan Yoga, her hâlin, her duruşun, her olanın içinde bir gevşeme araştırmasıdır. Beden, nefesle birlikte hâllerin içinde akarken kişi tekrar tekrar bedenin farkına varma, olanın farkına varma ve tüm bunları gevşemiş bir biçimde yapabilme olanağı bulur.
Yoga, iç ve dış bedende bir çok faydalı yan etkiye sahiptir: Kas ve kemik gelişimine yardımcı olur, hormonal/dolaşım/solunum/sindirim gibi sistemlerin dengeli çalışmasını sağlar, ruhsal dengesizlikleri azaltır, fiziksel veya sistem bozukluklarından kaynaklı bir çok hastalığın iyileşmesine, yavaşlamasına ya da etkilerini azaltmaya yol açar.

Yoga, iyi, doğru, güzel, huzurlu, sağlıklı olandan çok, gerçekten olanı vaad eder: Bedeni, zihni, ruhu bir kez daha tarafsızca tanıma, dinleme, gözlemleme fırsatı sunar.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017