YGS Kursu

Firma Dahi Ders Evi
Kurs Yeri
9.800 TL
LİSE SON VE MEZUN PROGRAMLARIMIZ FARKLILIK GÖSTERMEKTEDİR. MEZUNLARIMIZ HAFTA İÇİ HER GÜN, LİSE GRUPLARIMIZ İSE OKUL SONRASI HAFTAİÇİ VE HAFTA SONU KURSA GELMEKTEDİRLER.

1-8  kişilik, öğrenme odaklı sınıf modelimiz ile öğrencilerimiz eğitimde tam olarak motive edilir. Öğretmenlerimiz ; örnek birer abidedir. Coşkulu, sıcak ve empatik bir yaklaşımla planlama ve uygulama yapılır. Öğrenciler düzenli kontrol edilir ve her türlü olumsuzluğa vakit geçirmeden önlem alınır. Öğrencilerimiz evlerinde de velilerimiz yardımıyla takip edilir. Öğrencilerimizin her an ne yaptıklarını bilir, ne yapması gerektiğiyle ilgili velilerimiz bilgilendirilir ve öğrencilerimizin sorumluluğu onlarla direk öğrenilenler tekrarlanan alıştırmalar ile kalıcı bilgiye dönüştürülür. Eksik görülen konuların tamamlanması için ek dersler, masabaşı çalışmalar yapılır.

Derslerimiz, öğrencilerimizin derse aktif katılımıyla işlenir. Başarının bilgi aktarımı olmadığı gerçeğinden yola çıkılarak gerektiğinde her türlü psikolojik destek (motivasyon, başarısızlık kaygısı, dikkat, zamanlama….) sağlanır.

Öğrenciler konunun ayrıntısını soru çözerek ve yapamadığı soruları öğretmenlerine sorarak öğrenirler. Öğrencilerimizin soruları günün her saatinde, anlık online olarak çözülür. Bu sistem sayesinde öğrencimiz konuyu pekiştirirken, alanında uzman öğretmenlerimiz öğrencimiz hep yanındadır.

Öğrencilerimize iki haftada bir düzenli olarak deneme sınavı yapılır. Eksik olan detaylar analiz edilerek, öğrencilerimize bu konularla ilgili masa başı çalışma yapılır ve konuyla ilgili tam öğrenme gerçekleştirilir.

Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
11 Ay 1600 Saat 9800 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

MEZUN GRUPLARIN PROGRAMI HAFTAİÇİ HERGÜN, LİSE GRUPLARININ PROGRAMI İSE HEM HAFTA İÇİ HEM DE HAFTASONU UYGULANMAKTADIR.

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 10:30 - 15:30
Salı 10:30 - 15:30
Çarşamba 10:30 - 15:30
Perşembe 10:30 - 15:30
Cuma 10:30 - 15:30
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 18:30
Pazar 9:00 - 17:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

  • Sınav Günü

    Sınav Günü

İstanbul Beylikdüzü Barış

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017