Yeni Vira nın popüler gece konaklamalı (Göcek koyları ya da otelinizde) Temel yelken eğitimleri yelkene ilk adımlarınızı atmayı ve yelken bilginizi pekiştirmeyi eğlenceli, emniyetli bir ortamda bütünleştirmeyi amaçlamaktadır. Okulumuzda oluşturulan tur ve eğitim takvimlerine şahsen katılabilir, arkadaşlarınız / ailenizce özel bir ekip oluşturabilirsiniz. 3 saatlik teorik eğitimi takiben, Göcek Koy içinde kurs takvimi ya da talebinize gore hafta içi / hafta sonu yapılan su üstü Yelken tur ve Pratik eğitimleriniz, adrenalin ve keyif dolu muhteşem bir günün ardından size etkin bir yetkinlik kazandıracaktır.
Gün boyu süren eğitimlerimizin ardından zaman zaman Göcek adalarının masalsı koylarında demirleyerek, gün içinde yüzme molaları ve dilerseniz nefis bir akşam yemeği ile geçireceğiniz unutulmaz gecenin ardından, 2.gün yelken maceranıza başlamadan önce nefis bir köy kahvaltısı ile cennete uyanacaksınız. Bugün halatlarınızı çözün ve bize katılın. Temel eğitiminizin ardından tecrübenizi yine bizim İleri Yelken Eğitimlerimiz ile arttıracaksınız. (İleri Yelken Programı hakkında bilgi isteyiniz.)
Tüm bu keyif eğitimlerinin yanında adaylar, okulumuzda IYT tarafından uzman eğitmenler eşliğinde 5 gün süren bir eğitim alarak kendi tekneleri veya kiraladıkları teknelerin, kumandasını, emniyetli ve güvenilir bir şekilde yürütmelerini sağlayan tüm dünya tarafından tanınan “IYT WW Bareboat Skipper” uzmanlık sertifikası alabilirler.
 
Bu sertifika, maksimum uzunluğu 78 feet / 24 metreye kadar olan teknelerde (yelkenli tekneler ve motor yatlar ayrıca onaylanır), personeli ile birlikte, karadan 20 deniz mili açığa kadar yapılan seyir mesafelerinde, gün ışığında, ortalama deniz durumunda kaptan (skipper) olarak kumanda edebilme yeterliliğini kapsar.
 
Küçük bir detay eklemek gerekirse, Istanbul dan sadece 1 saatlik uçak yolculuğu (Dalaman) ve 20 dakikalık araç transferi Göcek’ e, bu masal beldesine ulaşabilmek, Istanbul bir yerden başka bir yere ulaşmaktan çok daha kolay diye düşünmekteyiz.

Özel ve sertifikalı eğitimlerimiz hakkında lütfen bilgi alınız.
 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 22:00
Salı 9:00 - 22:00
Çarşamba 9:00 - 22:00
Perşembe 9:00 - 22:00
Cuma 9:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 18:00
Pazar 10:00 - 18:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017