2016-2017 SÜPER İNDİRİM FIRSATLARI

  • %30 indirim; MCA & STCW Ekim 2016 ayı kurslarına kayıtlarını yaptıran adaylar için
  • %25 indirim; MCA & STCW kursları  için kayıtlarını 1 Ekim 2016 tarihine kadar yaptıran adaylar için
  • %20 indirim; MCA & STCW kursları  için kayıtlarını 31 Aralık 2016 tarihine kadar yaptıran adaylar için
  • %5 ek indirim Arkadaşlarından birini MCA & STCW  kurslarından birine kaydettiren adaylarımız , kaydettirdikleri her yeni aday* için % 5 ek indirim alacaklardır. (*adayın ilk kaydının mutlaka tarafınızdan yapılması gerekmektedir.)
  • Ücretsiz kurs ; Profesyonel kurslarımızdan her birini en yüksek puanla tamamlayan adaylarımıza  VHF Operator or ISPS (Security Awareness) kurslarından birini ücretsiz olarak alma imkanı
  • Ücretsiz konaklama ; Geçen seneki otel promosyonumuz bu yılda devam ediyor. Kurs süresince otelimizde (www.viraapart.com),  2 kişilik odalarda ücretsiz (kahvaltı ekstra), konaklayabilirsiniz.
  • Hediye yelkenli tatili ; Ve…final ödülümüz; Bu profesyonel eğitim yılı içerisinde kursu tamamlayan mezunlarımız arasından 1 öğrencimize, 1 Mayıs 2017 Mayıs tarihinde yapacağımız çekiliş ile 1 kişiye 46 feet boyundaki yelkenlimizle 5 günlük gezi hediye edeceğiz (30 Mayıs 2017 e kadar kullanılmak üzere)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel STCW 2010 Eğitimi

Pozisyonu ve yeterliliği ne olursa olsun, her denizci için başarıyla tamamlaması zorunlu olan bir kurstur. STCW 2010 sözleşmesi, tekne büyüklüğüne bağlı olarak çeşitli seviyelerdeki bütün tekne personelinden istenen yeterliliklerin minimum standartlarını belirler. Denizde Emniyetle yada bir arada olmayla ilgisi olan tüm tekne personeli STCW 2010 temel eğitimini tamamlamak zorundadır. STCW 2010 sözleşmesi dünyanın her tarafında denizcilerin eğitim ve öğretimleri için bir standart ana hat saptar. 

Böyle bir seviyede kalite kontrol ve yeterlilik bazlı eğitimleri öne çıkarmak, sadece gerekli standartların değil olması gereken bir yapının kuruluşunu temsil eder. STCW 2010 farklı görevler ile ilişkin istenen yeterlilikleri, bunları gerçekleştirmek için istenen bilgi ve anlayışı, yeterliliği uygulayıcı metotları ve bunu değerlendirmek için gerekli kriterleri şart koşar. Sözleşme simülatörlerin, laboratuar eğitim ekipmanları ve diğer pratik eğitim yardımcılarının kullanımı vasıtasıyla, aktif-uygulamalı eğitim ve temel becerilerin gelişmesi için şartları belirler. 

Bununla birlikte denizde tecrübe, denizcinin tüm kariyer gelişiminin önemli bir bölümü olarak kalır ve artık eğitimini tamamlamak yeterli olmayacaktır. 2002 yılında, uluslararası STCW 2010 sözleşmesi tamamen etkili olmuştur. O tarihten itibaren, tüm denizciler sözleşme şartlarına uygun eğitilmeli ve şartlara uygun sertifikalara sahip olmalıdırlar. Tekneler şu an, Bu sözleşme hükümlerine riayet etmedikleri için tutuklanma ve el konmayla karsı karşıyadırlar.

Biz, resmi yetkili ve onaylı STCW 2010 eğitim merkezi olarak sizleri, yeterlilik sertifikalarınızı almak için geniş kapsamlı ve keyifli kurslarımıza davet ediyoruz.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 22:00
Salı 9:00 - 22:00
Çarşamba 9:00 - 22:00
Perşembe 9:00 - 22:00
Cuma 9:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 18:00
Pazar 10:00 - 18:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017