Akademisyenlerce Hazırlanan Nitelikli Eğitim Müfredatı Sadece Kariyerist’te

Türkiye’de interneti kullanma hızı, geniş bant internet hızını çoktan geçmiş durumda. Çevrimiçi oyunlar, arkadaşlık siteleri, video paylaşım siteleri, haber ağları, yorum sayfaları hepimizin hayatının bir kısmını sanal ortamda yaşamasına neden oluyor.

Pazarlama ve reklam dünyasının sosyal medyanın içinde gitgide artan çalışmalarla yer alması da bu yoğun internet kullanımına dayanmaktadır. Web ve mobil yayıncılıkta uzman iş gücü ihtiyacının giderek artmasına karşılık, yetişmiş web tasarımcısı ve web programcısı oranı oldukça azdır.Firmaların sosyal medyada varlık göstermeleri pazarlama ve tanıtım için zorunluluk halini aldığı günümüzde artık firmalar daha fazla yetkinliğini kanıtlamış, uzman bilgiye sahip web tasarımcılarına ihtiyaç duymaktadırlar. 

En Çok Kazadıran Meslekler Sadece Kariyerist’te

Kariyerist Web Tasarımı ve İnternet Reklamcılığı Eğitimi Firmaların tanıtım amacı güden tüm çalışmalarını; banner blog, portal, forum, flash site, gibi sayfalarını üretmek isteyen herkesin yararlanacağı yazılım ve tasarım yönetimini bir arada geliştirmek  isteyen herkese yönelik bir eğitimdir.

Kariyerist Web Tasarım ve Dijital Reklamcılık Akademik Programı ile katılımcı web dünyasında görsel çözümler tasarlayabilir, web ve mobil yayıncılık alanında yazılımsal çözümler üreterek, okuduğunu ve gördüğünü yorumlayabilen, yetkin, web tasarım tekniklerinde uzmanlaşmış profesyoneller olabilmektedirler. Kariyerini Web ve Mobil Yayıncılık alanında ilerletmek isteyen herkes için oluşturulmuş akademik bir eğitim programıdır.

Geleceğin Okulu ile Geleceğini Değiştir !

Türkiye’nin en yetkin akademisyenlerince hazırlanan Web Tasarım ve Dijital Reklamcılık Programına, Web tasarım ve yazılım tekniklerinde uzmanlaşmak, sektörün arananan profesyonelleri olmak, web yazılım ve programlama konularında yetkinliğini kanıtlamak isteyen herkes katılabilir.

Program sektörün web mobil uygulamalarında ihtiyaç duyduğu nitelikli eleman ihtiyacını kapatarak, kanusunda uzmanlık seviyesine gelmiş, Web Tasarımında ve yazılımında kalıcı çözümler üretebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Kariyerist Web Tasarım ve Dijital Reklamcılık Akademik Programı sonrasında katılımcılar, bir web sitesini tasarımından yayınlanmasına, yönetilmesinden animasyonuna kadar olan tüm süreçlerini yapabilir hale gelmektedirler.

Kariyerist Web Tasarım ve Dijital Reklamcılık Akademik Programı sonunda katılımcı gerekli sertifikasyonları aldıktan sonra rehberlik hizmetlerince öğrenci koçluğuna dahil edilir. Yoğun kişisel gelişim eğitimleri, workshop seminer döneminin ardından Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi STAJ ve İŞ yerleştirme Programının garantörlüğünde hizmetten öncelikli olarak yararlanırlar.
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun