Klarnet Kursu

Firma Ferit Ginol Kültür ve Sanat Merkezi
Kurs Yeri
350 TL
Katılım yaşı 12dir. Enstrümanı öğrenmek katılımcının kabiliyetine, çalışmasına ve enstrümanına ayırdığı süreye bağlıdır. Kişiden kişiye bu süre değişkenlik gösterir. Eğitmenlerimiz alanında çok uzman olduğundan, en kısa zamanda doğru bir eğitim programıyla kursiyerlerimizi netice ulaştırmaktadırlar
Derslerimiz kişiye özel müfredat ile bire bir yapılmaktadır.
Ders saatlerimiz size ve hocamıza uygun gün ve saate göre belirlenmektedir.
Tabi ki yapabilirsiniz. Bu noktada sizin için önemli olan iki şey; doğru öğretmen ve doğru eğitim. Unutmayın hiçbir şey için geç değildir.
Klarnet, sert ve dayanıklı ağaçlardan yapılan, gövdesi silindir biçiminde, üflemeli bir çalgı   Klarnetlerden sadece dört tanesi sürekli olarak orkestrada kullanılır. Bunlar; Mi bemol küçük klarnet, La klarnet, Si bemol klarnet, Si bemol bas klarnettir.
Orkestra içinde hızlı, parlak ve etkileyici pasajlardan geniş duygusal ve yumuşak ezgilere kadar geniş yelpazede görev alır. Duru, yumuşak ve parlak ses rengi diğer tahta üflemeli çalgılarla iyi kaynaşır.

Klarnetin en önemli görevleri; diğer çalgılardaki temaları katlamak ve gerektiğinde arka plandaki armonileri sağlayıp, eşlik figürlerini seslendirmektir.

Klarnet derslerimiz standart olarak haftada 1 gün 50 dakika olup, birebir eğitmen eşliğinde gerçekleşmektedir. Ders saati isteğe bağlı olarak arttırılabilir.Derslerimizde üst yaş sınırımız yoktur.Nota  eğitimleri derslerimizin içeriğinde mevcuttur. Kurumumuz her sene sonunda öğrencilerimizin performanslarını sergileyecekleri büyük bir gösteri hazırlamaktadır.
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Ay 4 Saat 1 x 350 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 8:00 - 20:00
Salı 8:00 - 20:00
Çarşamba 8:00 - 20:00
Perşembe 8:00 - 20:00
Cuma 8:00 - 20:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 20:00
Pazar 10:00 - 20:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Gaziantep Şehitkamil Güvenevler

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017