LYS Kursu

Firma Dahi Ders Evi
Kurs Yeri
800 TL
MEZUN GRUP HAFTA İÇİ HERGÜN 9:30 İLE 15:30 ARASI, LİSE GRUPLARI HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU OKUL DIŞI VAKİTLER GELMEKTEDİR.
1-8  kişilik, öğrenme odaklı sınıf modelimiz ile öğrencilerimiz eğitimde tam olarak motive edilir. Öğretmenlerimiz ; örnek birer abidedir. Coşkulu, sıcak ve empatik bir yaklaşımla planlama ve uygulama yapılır. Öğrenciler düzenli kontrol edilir ve her türlü olumsuzluğa vakit geçirmeden önlem alınır.

Öğrencilerimiz evlerinde de velilerimiz yardımıyla takip edilir. Öğrencilerimizin her an ne yaptıklarını bilir, ne yapması gerektiğiyle ilgili velilerimiz bilgilendirilir ve öğrencilerimizin sorumluluğu onlarla direk Öğrenilenler tekrarlanan alıştırmalar ile kalıcı bilgiye dönüştürülür. Eksik görülen konuların tamamlanması için ek dersler, masabaşı çalışmalar yapılır.

Derslerimiz, öğrencilerimizin derse aktif katılımıyla işlenir. Başarının bilgi aktarımı olmadığı gerçeğinden yola çıkılarak gerektiğinde her türlü psikolojik destek (motivasyon, başarısızlık kaygısı, dikkat, zamanlama….) sağlanır.

Öğrenciler konunun ayrıntısını soru çözerek ve yapamadığı soruları öğretmenlerine sorarak öğrenirler. Öğrencilerimizin soruları günün her saatinde, anlık online olarak çözülür. Bu sistem sayesinde öğrencimiz konuyu pekiştirirken, alanında uzman öğretmenlerimiz öğrencimiz hep yanındadır. Öğrencilerimize iki haftada bir düzenli olarak deneme sınavı yapılır. Eksik olan detaylar analiz edilerek, öğrencilerimize bu konularla ilgili masa başı çalışma yapılır ve konuyla ilgili tam öğrenme 
gerçekleştirilir.
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Ay 80 Saat 1 x 800 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

MEZUN GRUP HAFTA İÇİ HERGÜN 9:30 İLE 15:30 ARASI, LİSE GRUPLARI HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU OKUL DIŞI VAKİTLER GELMEKTEDİR.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Barış

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017