Aşçılık Kursu Usla Uluslararası Servis & Lezzet Akademisi

Kurs Merkezi Usla Uluslararası Servis & Lezzet Akademisi
Kurs Yeri
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

American Hospitality Academy‘nin 8 aylık uluslararası akredite sertifika programı, gerek mutfak sanatlarında uluslararası yeterliliğe sahip olmak isteyenlere gerekse gelecek vaad eden bu dalda yeni bir kariyer adımı atmak isteyenlere özel hazırlanan bir programımızdır.

Profesyonel Aşçılık Temel Seviye Programımız ile öğrencilerimize profesyonel yemek pişirmenin temellerini, farklı yemeklerin hazırlanmasında geçerli olan prensipleri, prosedürleri ve teknikleri sunarak, onlara gerekli olan profesyonel yetkinlikleri kazandırmaktayız. USLA olarak, 4 ay süreli yurtiçi staj imkanlarıyla alınan eğitimin gerçek hayat deneyimi ile pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Bu programımızla güçlü bir iş etiği, olumlu yaklaşım, değerler ve mükemmeliyete ulaşma isteğini temel alarak akademik bilgi ve uygulama becerileri arasındaki dengeyi kurmaktayız.

Program İçeriği: Servis vermenin temel prensipleri, mutfak sanatlarına giriş, profesyonel yemek pişirme, beslenme, gıda hijyeni ve güvenliği, satın alma

Süre: 8 ay

Kazanılan Sertifikalar: Milli Eğitim Bakanlığı sertifikası ve  American Hospitality Academy özel “Certificate in Professional Culinary Arts” sertifikası.

USLA Şef Seti:  USLA Şef Üniforması (2 adet), Birkenstock marka terlik (1 adet), Victorinox 5′li bıçak seti USLA özel logolu kılıfı ile, USLA öğrenci çantası.
 
*Aşçılık öğrencilerimiz temel seviye pasta ve ekmekçilik dersi almaktadırlar.
*Program bedelimize USLA şef seti ve KDV dahildir. Yurtdışı stajları ayrıca ücretlendirilmektedir.

 

YARI PROFESYONEL AŞÇILIK - 4/4’LÜK MUTFAK EĞİTİMLERİ
 
USLA'da 4 hafta boyunca yemek tutkunlarına ve profesyonel olarak mutfağa ilk adımı atmak isteyenlere yönelik hazırlanmış yarı profesyonel aşçılık eğitimini alabilir, hem aşçılık hem de pasta ve ekmekçilik alanında teknik ve uygulama becerilerinizi geliştirebilirsiniz.  Konusunda uzman profesyonel eğitmen şefler tarafından hazırlanan program kapsamında temel kesim teknikleri, pişirme teknikleri, kümes hayvanları, dana, kuzu, balık ve deniz ürünleri, baklagiller ve tahıllar, temel ekmekçilik ve temel pastacılık yer almaktadır.

Program  4 hafta boyunca her Pazartesi ve Çarşamba günü saat 19:00 ila 23:00 arasında profesyonel mutfakta gerçekleşecektir. Katılımcı sayısı minimum 6 maksimum 15 kişi olup, her katılımcı kendi istasyonunda tek kişi olarak çalışacaktır. Katılımcılara USLA aşçı ceketi, önlüğü verilecektir. Katılımcılar program sonunda USLA katılım sertifikası alacaktır.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 13:00
Salı 9:00 - 13:00
Çarşamba 9:00 - 13:00
Perşembe 9:00 - 13:00
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 18:00
Pazar 9:00 - 18:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Şişli Gülbahar

Usla Uluslararası Servis & Lezzet Akademisi İstanbul Şişli Gülbahar
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017