Kurgu - Montaj Kursu Derya Müzik Akademisi

Kurs Merkezi Derya Müzik Akademisi
Kurs Yeri
%20 indirim 1.000 TL 800 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

     Kursumuzda Adobe After Effects ve Adobe Premiere Pro programları ile kurgu-montaj çalışmaları yapılacaktır. 

     Adobe firmasının yayınladığı bir video kompozisyon ve post-prodüksiyon programı olan ve hareketli grafiklerle görsel efektler yapımında kullanılan Adobe After Effects,  katman mantığıyla çalışır. Dijital materyallerin üst üste bindirilmesi ile efektler oluşturulur. Projeye video, fotoğraf, vektörel grafik, müzik gibi değişik öğeler eklenebilir ve her öğe ayrı bir katmandan diğer katmanlarla etkileşir. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan Adobe After Effects, aynı zamanda filmlerde özel efekt yaratmak için de kullanılabilir.
     Kursumuzda Zaman çizelgesi (timeline) kullanımı, Efekt kullanımı, Maske kullanımı, Motion tracking, Perspective Motion tracking, gruplandırma, Yeşil perde kullanımı, 3d animasyon çalışması, komutlar ve scriptler, görüntü sabitleme ve montajlanmış görüntülerin dışarı aktarılması öğretilecektir.
 
   Adobe şirketi tarafından geliştirilen video düzenleme yazılımı Adobe Premiere amatör videolar, film kurgu ve prodüksiyonlarda kullanılanabilir. After Effects ile oldukça uyumlu çalışır. Adobe Premiere Pro, tam video işleme, efektleme ve gerçek zamanlı giriş-çıkış sağlama gibi özelliklere de sahiptir.
     Kursumuzda, Premiere Pro proje dosyasını oluşturmak, Malzemeleri Premiere Pro'nun içine aktarmak, Yeni bir sekans oluşturmak, Videoların İstenen Bölümlerinin Seçilmesi, İş Akışı, Zaman Çizgisinde Klipleri Düzenlemek, Videolar Arasına Yeni Klip Eklemek, Video Ve Ses Kanallarını Kullanmak, Kanalları Gizlemek ve Kilitlemek, Ses ve Müzik Dosyalarıyla Çalışmak, Efekt Kontrolleri , Görsellerle çalışma,  Yazı Oluşturmak, Geçiş Efektleri,  Video Efektleri, Efekt Hazır Ayarları, Montajlanmış Görüntülerin Dışarı Aktarılması öğretilecektir. 

Kurs Süresi Kurs Saati Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
2 Ay 12 Saat 1000 TL 800 TL Kazancınız: 200 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba Kurs verilmiyor
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 18:00
Pazar 10:00 - 18:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Kızılay

Derya Müzik Akademisi Ankara Çankaya Kızılay
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017