Tango Kursu

Firma Academia Del Tango İstanbul
Kurs Yeri
%21 indirim 150 TL 119 TL
Academia Del Tango İstanbul da sadece Arjantin Tango eğitimi verilmektedir. Arjantin Tango ile Amerikan Tango arasındaki en büyük fark ise Arjantin Tango nun doğaçlama dans edilebilmesidir (koreografi olmaksızın). Zaten Arjantin Tango nun güzelliği de buradan gelmektedir.
Eşi istediği için başlayan ve senelerce tango yapan o kadar çok kişi var ki... Tangoyu sevmek ve sevdirmek için 1 kere denemeniz veya denetmeniz yeterli olacaktır.
Daha önce hiç dans etmemiş olmanız ve dans tecrübenizin olmaması Arjantin Tango yu öğrenmenizi zorlaştırmaz. Hatta kimi zaman faydalı olduğunu bile düşünebilirsiniz. Takdir edersiniz ki, iyi bir hikayeyi tertemiz bir sayfaya yazmak daha kolaydır.
Dansa kabiliyetiniz yok mu? İnanın bunu okulumuza gelip 1-2 derse girmeden söylemeye hakkınız yok. Emin olun iyi eğitmenlerle beraber tangoyu kesinlikle, kolaylıkla, ve kısa zamanda öğrenebilirsiniz.
​Tango dansını öğrenmenin en doğru ve kolay yolu kendinize uygun bir tango okulu bulup, tango dersleri almaktan geçmektedir. Başlayacağınız okul ve eğitmenler sizin tango hayatınızı etkileyecek en önemli kriterlerdendir.
En az 7 çift olunca eğitim verilir.
Eğitmenimiz ; Utlu Tüley İstanbul devlet konservatuarı klasik gitar bölümü mezunudur
Dünyaca ünlü eğitmenleri ile gerçek ve kaliteli bilgiye erişim! İnanıyoruz ki bir okul verdiği eğitim kadar başarılı olabilir. Okulumuzun kurucu eğitmeni ve bilgi kaynağı olan Utku Küley aynı zamanda, Türkiye de yaşayan ve bilgisini ve sahne şovunu paylaşması için Avrupa daki uluslararası festivallerden en çok davet alan Türk hoca konumundadır.
Bütün derslerimizde kadın ve erkek seviyelerinin eşit olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Partneriniz yok ise bizim asistanlarımız ile dans edebilirsiniz.

Tango eğitiminde şüphesiz ders aldığınız eğitmen ve okul çok belirleyici. Ders aldığınız eğitmeni ve okulu mutlaka araştırmanızı öneriyoruz. Sadece internet üzerinden bilse olsa... Youtube'dan (Örneğin: Utku Küley yazarak) potansiyel hocaları araştırıp şovlarını izleyebilir ve karşılaştırıp başlayacağınız okula ve eğitmene ilişkin kararınızı verebilirsiniz.

​Eğitim sistemimiz ve tango dersi müfredatımız uzun yılların deneyimi ile oluşturulmuştur. Derslerimiz herhangi bir koreografiye dayanmadan sizi en kısa zamanda ve en ekonomik şekilde iyi bir sosyal tango dansçı haline getirmek üzere tasarlanmıştır. Haftada 1 gün 1 saat 15 dakikalık ders ve Pazar günleri 16:00-20:00 arasında 4 saatlik pratik çalışması yapılmaktadır. 
Pratik çalışmaları Academia Team (eğitmenlerimiz ve asistanlarımız) gözetiminde olup tüm sınıflarımıza açıktır.


Programımız dahilinde katılımınıza bağlı olarak 12 ders sonunda sizi tango dans gecelerine veya arkadaşlarınız için gerçekleştireceğiniz bir şova hazır hale getirmeyi hedefliyoruz.

Tamamen Academia Del Tango İstanbul'a özel tasarladığımız kurs sistemi dahilinde tüm eğitimlerinizi beraber planlıyoruz. Arzu ederseniz sizin için seviye tespiti gerçekleştirip en doğru sınıfa yönlendiriyoruz.

Ders seviyeleri aşağıdaki gibidir.

 • Başlangıç (12 Ders):
 • Orta Seviye ( 24 Ders)
 • Orta-İleri Seviye . (24 Ders)


Ayrıca kurulduğumuz günden beri  İstanbul’un en iyi tango gecelerini (Milonga), en prestijli tango maratonunu ve Avrupa'nın en uzun tango festivalini gerçekleştiriyoruz.
 

Kişi Sayısı Kurs Süresi Kurs Saati Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Kişi 1 Ay 5 Saat 1 x 150 TL 1 x 119 TL Kazancınız: 31 TL
1 Kişi 3 Ay 15 Saat 3 x 150 TL 3 x 100 TL Kazancınız: 151 TL
2 Kişi 1 Ay 5 Saat 1 x 300 TL 1 x 200 TL Kazancınız: 100 TL çiftler için
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Pazartesi 20:00 21:00 arası grubumuz açıktır katılabilirsiniz.

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 13:00 - 23:59
Salı 13:00 - 23:59
Çarşamba 13:00 - 23:59
Perşembe 13:00 - 23:59
Cuma 13:00 - 23:59
Hafta Sonu
Cumartesi 13:00 - 23:59
Pazar 13:00 - 23:59

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

 • Utku Kuley and Iris Basak Dogdu - Sultans of Istanbul Tango Festival

  Utku Kuley and Iris Basak Dogdu - Sultans of Istanbul Tango Festival

 • Utku Kuley and Iris Basak Dogdu - Sultans of Istanbul Tango Festival

  Utku Kuley and Iris Basak Dogdu - Sultans of Istanbul Tango Festival

 • Utku KÜLEY & İris Başak DOĞDU - Ankara Tango Meeting 2016- 1/3

  Utku KÜLEY & İris Başak DOĞDU - Ankara Tango Meeting 2016- 1/3

İstanbul Beyoğlu Asmalımescit

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun