Tango Kursu Müzik Reyonu Sanat Akademisi

Kurs Merkezi Müzik Reyonu Sanat Akademisi
Kurs Yeri
200 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Hayır! Partnerli gelmek zorunda değilsiniz. Sınıflarımızda kişi sayılarımız ayarlanmaktadır.
Evet özel ders alabilirsiniz. Tango hocamızla birebir yapılan çalışmalarda çok hızlı sürede bu dansın inceliklerini öğrenip zarif bir milonguera(Hanımlar için) ya da kararlı bir milonguero(erkekler için) olabilirsiniz.
Yılların tecrübesiyle Müzik Reyonu Sanat Akademisi yepyeni Tango sınıflarıyla sizleri dans etmenin ayrıcalığını yaşamaya davet ediyor.

Arjantin Tango 1900’lü yılların başlarında Arjantinin arka sokaklarında doğmuş tamamen doğaçlama olarak yapılan sosyal bir dansdır. Tangonun ana vatanı Arjantinin başkenti Buenos Aires’dir. Tango yıllar içinde kendi içinde stillere ayrılsada özünden asla birşey kaybetmemiştir. 1950’li yıllardan sonra tüm dünyada tekrar yükselişe geçen Tango Dansı şu an günümüzün en çok yapılan ve ilgi gören sosyal danslarından birisidir.

Arjantin Tango dansında çiftler arası iletişim çok önemlidir. Tangoda erkek lider rolündeymiş gibi gözüksede, aslında kadınların dansı çok daha büyük önem arz eder. Kadın her zaman daha göz önündedir ve ulaşılmazdır.

Arjantin Tango dans içerisinde erkeğin kadına kurduğu  küçük tuzaklar ve bunlarla beraber ortaya çıkan farklı kombinasyonlarla dans etmenizi sağlayan bir oyuna benzer.

Duruşuyla, tutuşuyla ve melankolik müziği ile kendini diğer danslardan hemen ayırdeder. Tango erkek için dünyanın en maço ve erkeksi dansıdır. Kadın için ise dünyanın en dişi ve kadınsı dansıdır.

Tango birlikte yürüyebilme sanatıdır. Hayata benzer…

Kurumlara ve Şirketlere özel Tango Sınıflarımız, 
Şirket içi motivasyonu, takım ruhunu ve bedensel farkındalığı arttırıcı özel eğitim programlarıyla hazırlanmıştır. Şirket içinde veya kendi stüdyomuzda yapılacak şirketlere özel grup çalışmaları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Ay 6 Saat 1 x 200 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 19:30 - 20:30
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba Kurs verilmiyor
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi Kurs verilmiyor
Pazar Kurs verilmiyor

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Kocaeli İzmit Kemalpaşa

Müzik Reyonu Sanat Akademisi Kocaeli İzmit Kemalpaşa
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017