Web Yazılım  Kursu /  Eğitimi Nedir?   

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, Web Yazılım Kursu Eğitimi ile deneyim tabanlı eğitim vererek, katılımcılarını iş hayatına hazırlamaktadır. Tüm müfredatını sürekli geliştiren Kariyerist Üniversite tabanlı Akademisyen Hocalarla çalışmaktadır. 

Web Yazılım Uzmanları, ilerleyen teknolojilerle birlikte değişen web tabanlı uygulamaların yapısal uygulamacısıdırlar. Web sitelerinin, web teknolojileriyle geliştirilen birtakım uygulamalarının kodlaması Web Yazılım Uzmanları tarafından yapılır. Web Yazılım Uzmanları, web sitelerinin düzenli çalışmasını sağlayan iskelet yapılarının kurulmasını sağlarlar. Web sitesi programlama bir web sunucusu üzerinde çalışan farklı kişiler tarafından kullanılabilecek uygulamalar yazma işidir. Popüler web uygulamalarına bazı örnekler vermek gerekirseFlickr, Gmail, Facebook ve Google Maps verilebilir.

Web Yazılım  Kursu /  Eğitimi Kimler İçindir?   

İnternet üzerinden Online dünyada, web tabanlı uygulamalarla kendini geliştirmek, uluslararası sertifikalarla uzmanlaşmak ve profesyonel çalışma hayatına önde başlamak isteyen kişiler Web Yazlım Uzmanlığı Eğitiminekatılabilirler. İş dünyası için avantaj sağlayacak web siteleri yazma konusunda uzmanlaşmak isteyenler Kariyerist Web Yazılım Kursu’nda “Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim” modeli ile pek çok sektörel bilgiyi de elde edebilecekler.  Ayrıca Kariyerist Web Yazılım Kursu sonrasında, web yazılım dillerine profesyonellik seviyesinde hakim olmak isteyen ve  etkileşim yazılımları, bilgi mimarisi(site haritası) gibi konularda fark yaratmak isteyen kişilerle, firmaların yazılım departmanlarında web yazılım uzmanı olarak çalışmayı, daha zengin, kullanıcı dostu esnek web uygulamaları geliştirerek kalıcı iş çözümleri üretmek isteyen herkes Web Yazılım Kursu’na katılabilir.

Web Yazılım  Kursu /  Eğitimi Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar.   

Standart ve özel yazım kodlama çalışmaları, kullanıcı deneyimi tasarımı, gibi geniş bir konu alanı olan Web Yazılım Uzmanlığı, internetin iş hayatında yeni bir pazar olmasıyla birlikte yıldızı parlayan geleceğin meslekleri arasında yer almaktadır. Kariyerist Bilgi teknolojileri Akademisi’nin bu bilinçle hazırladığı Web Yazılım Kursu, katılımcıların sektörün dinamiklerini belirleyen gerçek profesyoneller olmasını sağlayacaktır. Web Yazılım Kursu mezunları firmaların web yazılım departmanlarında, e-ticaret sitelerinde, interactif reklam ajanslarında ya da freelance olarak çalışabilirler.

Web Yazılım  Kursu /  Eğitim Konuları   

Web Yazılım Kursu / Eğitiminin eğitim konuları sektörün güçlü kodlama yapısıyla vazgeçilmezi olan ASP kod yapısının anlatımıyla başlamaktadır. ASP DATABASE Eğitimi ile devam eden projeler üretilir.
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun