Reiki Kursu Gelişim İstanbul

Kurs Merkezi Gelişim İstanbul
Kurs Yeri
%17 indirim 300 TL 250 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

Reiki yüzyıllardır var olan ellerle yapılan bir şifa tekniğidir. Reiki fizik bedenimizi şifalandırırken rahatsızlıklarımızın asıl nedenlerinin kaynağı olan duygusal ve zihinsel şifamızı da gerçekleştirir. 1. Seviye uyumlama ile Reiki ile tanışırız. 2. Seviye uyumlama ile de şifa enerjisi tamlanır tamamlanır. Uyumlama aldıktan sonra artık Reiki ömür boyu bizimledir.

2.Seviye uyumlamanın hayatımıza katacağı sembollerle şifamızın yanında yaşadığımız ortamları daha huzurlu hale getirebilir, gıdalarımızdaki kimyasalları azaltabilir, geçmişteki olayların bugünümüzdeki yansımalarını şifalandırabilir, gelecekteki bir toplantıya, görüşmeye, bir ameliyat sürecine ve bunun gibi daha birçok desteğe ihtiyaç hissedeceğimiz durumlara Reiki göndererek sürecimizi kolaylaştırabiliriz.

1.Seviye uyumlamayı aldıktan sonra kendimize şifa vermeye başlayacak, uygulama dersi yaparak seans tecrübesi yaşamak için toplanacağız. 3 hafta sonra 2.Seviye uyumlamaya hazırız artık. 2. Seviye uyumlamanın ardından yine bilgilerimizi pekiştirmek için uygulama toplantısında birlikte olacağız.”

Kurs Süresi Kurs Saati Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Gün 4 Saat 1 x 300 TL 1 x 250 TL Kazancınız: 50 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Bostancı

Gelişim İstanbul İstanbul Kadıköy Bostancı
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017