Tiyatro Kursu

Firma Tiyatro Keyfi Atölyeleri
Kurs Yeri
1.000 TL
Kalabalık dersler katılanların pek çoğunun sosyalleşme çabası ve her bir öğrenciye az zaman ayrılması nedeniyle düşük verimli oluyor. Teke tek atölyede ise zaman kaybı minimuma iniyor, eğitime odaklanılıyor ve öğrenci iyi tanındığından tiyatro, televizyon işlerine yöneltilme şansı da çok artıyor.
Tiyatro Keyfi nin ana hedefi kendi oyuncularını yetiştirmektedir. Prodüksiyonlarımızda öğrencilerimiz halen oynuyor, kimi çeşitli ödüller alıyor, dizilerde rol alıyor, başarılı öğrencilerimizi ayrıca kendi oyunlarımız dışında başka işlere de yönlendiriyoruz.
Hayır. Bu kursun bedeli toplam 3000 TL dir. Öğrenci hazır oluncaya dek (En az 3 ay) sürer.
Kamera önü oyunculuğu, temel oyunculuk, ileri oyunculuk gibi safsatalara kanmayın! Oyunculuk, oyunculuktur. Ciddi, emek isteyen, eğitimi ömür boyu süren, kendini ve dünyayı daha çok tanımayla, oyuncu olmak isteyenin bireysel varoluştaki ısrarıyla gelişen bir meslektir. İlk hedefi eserlerinde rol vermek amacıyla kendi profesyonel oyuncularını yetiştirmek olan Tiyatro Keyfi'nden, uluslararası yönetmen, oyuncu ve eğitmen, Tiyatro Keyfi'nin genel sanat yönetmeni Kemal Başar'ın önderliğinde teke tek oyunculuk ve konservatuara hazırlık atölyeleri.

Oyunculuğun gaddarlıkla, sertlikle, ezberle, taklitle öğretilebilir bir şey olmadığını ve her öğrencinin belki yarın o eğitmenin meslektaşı olabileceğini bilerek, ustalarla, teke tek...
 
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Ay 8 Saat 1 x 1000 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Beyoğlu Asmalımescit

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017