Kurslarımızda 4-4 buçuk yaş öğrencilerden,70-80 yaş öğrenci profili bulunmaktadır.o nedenle katılabilmek için yaş sınırı yok.önemli olan devam ve öğrenme isteğidir.
Derslerimiz birebir şekilde yapılmaktadır. Sadece gitar ve orff derslerimiz grup şeklinde yapılmaktadır. Grup derslerimizi ise en fazla 5 kişi ile sınırlıdır.
Eğitmenlerimizin tümü; konservatuvar ya da müzik bölümleri mezunu, lisans/yüksek lisans/doktora seviyesinde eğitim almış, alan uzmanlıkları olan, deneyimli ve pedagojik açıdan yeterli kişilerdir. Pieta Müzik kurumsal kültürü çerçevesinde uzun süredir beraber çalıştığı tüm öğretmenlere referanstır.

Üflemeli çalgılar eğitimimiz içinde, yan flüt, klarnet, saksafon ve trompet dersleri verilmektedir. Bu derslerin tümü bireysel olarak uygulanmakta ve konservatuar modeli izlenmektedir. Üflemeli çalgılar için önerdiğimiz başlangıç yaşı 10’dur. Bu sınırlamanın sebebi, nefes kontrolünü sağlayabilmek için öğrencilerimizin fiziksel gelişmelerinin belli bir aşamaya gelmesi gerekliliğidir.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 19:00
Salı 9:00 - 19:00
Çarşamba 9:00 - 19:00
Perşembe 9:00 - 19:00
Cuma 9:00 - 19:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 19:00
Pazar 9:00 - 19:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Balgat

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun