Piyano Kursu

Firma Pieta Müzik
Kurs Yeri
240 TL
Kurslarımızda 4-4,5 yaştan yetişkinlere kadar uzanan bir öğrenci profili bulunmaktadır. Yetişkinlere uyguladığımız öğretim yöntemi daha pratiğe dayalı olmakla birlikte tüm öğrencilerimize müzik yazısı okuma ve çözümlemeyi merkeze alan bir yaklaşımla eğitim verilmektedir.
Derslerimiz birebir şekilde yapılmaktadır. Sadece gitar ve orff derslerimiz grup şeklinde yapılmaktadır. Grup derslerimizi ise en fazla 5 kişi ile sınırlıdır.
Eğitmenlerimizin tümü; konservatuvar ya da müzik bölümleri mezunu, lisans/yüksek lisans/doktora seviyesinde eğitim almış, alan uzmanlıkları olan, deneyimli ve pedagojik açıdan yeterli kişilerdir. Pieta Müzik kurumsal kültürü çerçevesinde uzun süredir beraber çalıştığı tüm öğretmenlere referanstır.

Piyano eğitiminde 3 farklı kulvarda derslerimiz devam etmektedir. 

1. Okul Öncesi (4-6 yaş)

2. Okul Dönemi (7-18) 

3. Yetişkin Grubu (19 ve üstü)

Tüm bu gruplar için farklı öğretim yöntemleri izlense de ortak payda nota okuma ve müzik yazısını çözümleme üzerine kurulmuştur. Küçük yaş grubuna renklerle nota öğretimi ile başlayıp ilerleyen süreçte standart notalarla devam edilmektedir. Bu yaş grubuyla derslerimiz 30 dakika ile sınırlanmıştır. Okul çağındaki örencilerimize standart 1 saat süren ders programında teknik ve müzikal çalışmalar yapılmaktadır. Erişkinlerde ise daha pratiğe dönük bir yöntem izlenmektedir. Tüm derslerimiz haftada bir kez olarak planlanmakta, isteğe göre sayısı artabilmektedir. Hafta içi ya da hafta sonu olmak üzere sizlere uygun olan saatlerde program ayarlamasına özen gösterilmektedir.

Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Ay 4 Saat 1 x 240 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 19:00
Salı 9:00 - 19:00
Çarşamba 9:00 - 19:00
Perşembe 9:00 - 19:00
Cuma 9:00 - 19:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 19:00
Pazar 9:00 - 19:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Balgat

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun