Kurslarımızda 4-4,5 yaştan yetişkinlere kadar uzanan bir öğrenci profili bulunmaktadır. Yetişkinlere uyguladığımız öğretim yöntemi daha pratiğe dayalı olmakla birlikte tüm öğrencilerimize müzik yazısı okuma ve çözümlemeyi merkeze alan bir yaklaşımla eğitim verilmektedir.
Derslerimiz birebir şekilde yapılmaktadır. Sadece gitar ve orff derslerimiz grup şeklinde yapılmaktadır. Grup derslerimizi ise en fazla 5 kişi ile sınırlıdır.
Eğitmenlerimizin tümü; konservatuvar ya da müzik bölümleri mezunu, lisans/yüksek lisans/doktora seviyesinde eğitim almış, alan uzmanlıkları olan, deneyimli ve pedagojik açıdan yeterli kişilerdir. Pieta Müzik kurumsal kültürü çerçevesinde uzun süredir beraber çalıştığı tüm öğretmenlere referanstır.

Bu eğitim 4-5 yaş grubu için uygulanmaktadır. Çocuklarımızın ritmik ve melodik hafızalarını kuvvetlendirmek, müziğe eşlik yapabilecek koordinasyona kavuşturmak ve onlara müzik sevgisini aşılamak için kurguladığımız bir derstir. Ders akışında şarkı söyleme, ritmik aletlerle müziğe eşlik etme, Orff çalgıları ile melodi ve ritmi tanıma gibi aşamalarla bu eğitimi yürütmekteyiz. Haftada 1 gün 1 saat ile sınırladığımız bu eğitimin hedefi, öğrencilerimizin bir yıl sonunda bireysel ya da grup enstrüman dersi almaya hazır hale gelmesi ve müziğe olan duyarlılığının artmasıdır.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 19:00
Salı 9:00 - 19:00
Çarşamba 9:00 - 19:00
Perşembe 9:00 - 19:00
Cuma 9:00 - 19:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 19:00
Pazar 9:00 - 19:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Balgat

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun