Kurslarımızda 4-4,5 yaştan yetişkinlere kadar uzanan bir öğrenci profili bulunmaktadır. Yetişkinlere uyguladığımız öğretim yöntemi daha pratiğe dayalı olmakla birlikte tüm öğrencilerimize müzik yazısı okuma ve çözümlemeyi merkeze alan bir yaklaşımla eğitim verilmektedir.
Derslerimiz birebir şekilde yapılmaktadır. Sadece gitar ve orff derslerimiz grup şeklinde yapılmaktadır. Grup derslerimizi ise en fazla 5 kişi ile sınırlıdır.
Eğitmenlerimizin tümü; konservatuvar ya da müzik bölümleri mezunu, lisans/yüksek lisans/doktora seviyesinde eğitim almış, alan uzmanlıkları olan, deneyimli ve pedagojik açıdan yeterli kişilerdir. Pieta Müzik kurumsal kültürü çerçevesinde uzun süredir beraber çalıştığı tüm öğretmenlere referanstır.

Yaylı çalgılar eğitimimiz içinde yer alan keman dersleri bireysel olarak verilmektedir. Haftada 1 gün 1 saat olarak önerdiğimiz bu eğitimde nota okumaya dayalı ve başlangıç eğitiminden sonra piyano eşlikli olarak seslendirme yapmaya uzanan teknik ve müzikal bir seviye hedeflenmektedir.

Keman eğitiminde Türk Müziği ve Batı Müziği olarak iki ana grupta dersler işlenmektedir. Bu eğitimde belirli bir aşamayı tamamlayan öğrencilerimiz daha sonra ikili, üçlü, dörtlü yaylı gruplarda ve en son olarak orkestra içinde çalma yetisi kazanırlar.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 19:00
Salı 9:00 - 19:00
Çarşamba 9:00 - 19:00
Perşembe 9:00 - 19:00
Cuma 9:00 - 19:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 19:00
Pazar 9:00 - 19:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Balgat

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun