Kurslarımızda 4-4,5 yaştan yetişkinlere kadar uzanan bir öğrenci profili bulunmaktadır. Yetişkinlere uyguladığımız öğretim yöntemi daha pratiğe dayalı olmakla birlikte tüm öğrencilerimize müzik yazısı okuma ve çözümlemeyi merkeze alan bir yaklaşımla eğitim verilmektedir.
Derslerimiz birebir şekilde yapılmaktadır. Sadece gitar ve orff derslerimiz grup şeklinde yapılmaktadır. Grup derslerimizi ise en fazla 5 kişi ile sınırlıdır.
Eğitmenlerimizin tümü; konservatuvar ya da müzik bölümleri mezunu, lisans/yüksek lisans/doktora seviyesinde eğitim almış, alan uzmanlıkları olan, deneyimli ve pedagojik açıdan yeterli kişilerdir. Pieta Müzik kurumsal kültürü çerçevesinde uzun süredir beraber çalıştığı tüm öğretmenlere referanstır.

Gitar kursları; klasik gitar, pop gitar, elektrogitar ve basgitar branşlarında bireysel ve grup dersleri olarak uygulanmaktadır. Gruplar 2-3 kişilik ve 4-5 kişilik olarak iki şekilde kurgulanmıştır. 2-3 kişilik gruplar haftada 1 saat, 4-5 kişilik gruplar ise 2 saat olarak derslerine devam etmektedir. Klasik gitar derslerinde temel tekniklerle birlikte, dünya klasiklerinden örnekler işlenmekte, pop gitar derslerinde önce klasik temel çalışmaları sonrasında güncel pop müzik repertuarı takip edilmektedir. Elektro ve basgitar derslerinde dinleme, izleme ve çalma yöntemlerinin kullanıldığı bir yol izlenmektedir. Öğrencilerimize çalacakları eserlerin görsel ve işitsel materyalleri verilerek derslerdeki öğrenme hızı artırılmaya çalışılmaktadır.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba Kurs verilmiyor
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 19:00
Pazar 9:00 - 19:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Balgat

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun