Resim Kursu

Firma Akademihane
Kurs Yeri
500 TL
Her ikisi de mevcut. Hem hobi için hem de güzel sanatlara hazırlık için ayrı ayrı atölye ve programlarımız var.
Elbette kazanabilirsiniz. Bu işin %30 u yetenek ise %70 i çalışmaktır. Çalışmadığınız sürece yeteneğin hiçbir anlamı yoktur. Eğer verimli çalışır size verilen ödevleri yaparsanız başarmamanız için hiçbir sebep yoktur. Daha önce resim çizmemeniz ya da kötü resim yapmanız engel teşkil etmez.
AKADEMİHANE en iyi bildiği işi yapar:“GÜZEL SANATLAR SINAVLARINA ÖĞRENCİ HAZIRLAR!”. Biz öğrencilerimizi her yönüyle geliştirir, en iyi okulları kazandırırız.
Sanatçı ya da Tasarımcı olmak için en doğru yol güzel sanatlar üniversitelerinde eğitim almaktır. Bu üniversitelere girmek için ise giriş yetenek sınavlarında başarılı olmanız, sizden istenen sınav sorusunu karakalemle en doğru şekilde resmetmeniz gerekir. Unutmayın ki güzel sanatların hangi bölümünde eğitim almak isterseniz isteyin AYNI YETENEK SINAVINA GİRECEKSİNİZ!!!
Nasıl ki üniversite sınavında başarılı olmak için zeki olmak yeterli değilse, yetenek sınavlarında da başarılı olmak için yetenekli olmak yeterli değildir. Yetenek sınavında başarılı olmak için sizden istenenleri bilmeli, aranan temel özellikleri çiziminizde vermeli, istenen boyutta ve sürede çiziminizi tamamlamalısınız. AKADEMİHANE size bu noktada sahip olduğu birikimi sonuna kadar aktarmayı ve öğrencilerini her yönüyle sınavlara hazırlamayı amaç edinmiş bir "GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK RESİM ATÖLYESİ"dir.
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
30 Gün 48 Saat 500 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Cumartesi ve pazar olan kurs günleri, haziran ayının 2. haftasından sonra (okullar tatile girdikten sonra) salı, perşembe, cumartesi ve pazar olur.

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı 10:30 - 17:30
Çarşamba Kurs verilmiyor
Perşembe 10:30 - 17:30
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 10:30 - 17:30
Pazar 10:30 - 17:30

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Osmanağa

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017