Bioenerji Kursu Rengarenk Yaşam Akademisi

Kurs Merkezi Rengarenk Yaşam Akademisi
Kurs Yeri
750 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

Kendi enerjimizin dışında taşıdığımızı hissettiğiniz “davetsiz enerjiler” olabilir. Bir şekilde “bu duygu bana ait değil” ya da “bunu ben yapmış olamam” hissi sıklıkla yaşandığında, bu arınma tekniği etkili olabilir.

Enerjimiz ile ilgili farkındalığımız arttığında bize ait olan ve olmayan enerjilerin de ayrımına varırız. Bazen kendi duygularımıza ait, bizi biz yapan enerjimiz dışında, bizim olmadığını hissettiğimiz kötü bir enerjinin etkisinde kalabiliriz. İçimizdeki, “bunu ben yapmış olamam” diyen ses yükselmeye, çevremizdeki “sen böyle değildin” yorumları artmaya başlar.

Yıllardır terapi alındığı halde bir sonuca ulaşılamıyorsa ya da sebebi anlaşılamayan sert psikolojik ataklara varan tepkiler veriliyorsa, kişi üzerinde etkilendiği “başka” enerjiler olabilir. Bu enerjiler kısaca Davetsiz Enerjiler-Ruhsal Eklentiler-Kayıp Ruhlar olarak tanımlanır. Büyü, nazar gibi enerjiler de bu kötü enerji grubundadır ve sadece enerjideki kişileri etkiler. Ameliyatlarda narkoz altındayken, ender de olsa bu türden enerjilere açık olunabilir. İntihar, ani ölümler ya da trafik kazaları sonrasında bazen, ölümden sonraki dünya ile şu an yaşadığımız dünya arasında, “araf” dediğimiz yerde kalan “kayıp ruhlar” olabilir. Bu kayıp ruhlar, başkalarında varlığını sürdürerek, kişiyi yönlendirebilir. Hatırlanmalıdır ki düşük enerji düşük enerjiyi çeker. O sebeple davetsiz enerjiler her insan ile buluşmaz ve herkese bağlanmaz. Hayatımızda ancak enerji düzeyimiz çok düştüğünde ve yaşam ile bağlantımız azaldığında belirebilirler.

Bu etkiler şu tutumları sıklıkla gösterenlerde mevcut olabilir: Aşırı öfke, aşırı yorgunluk, sinirlilik hali, uyku düzensizliği, agresiflik hali, ani çıkışlar, alkol halinde tutum davranış bozukluğu, alkol ve yabancı madde bağımlılığı, tarif edemediğiniz suçluluk duygusu, konulara ve insanlara aşırı bağımlılık, ani ruh hali değişimleri, nedensiz korku, panik ve kaygı duygusu, şiddete yakınlık, sebepsiz kötü hissetme
ile sesler ve konuşmalar duyma.

Davetsiz Enerji Arınma seası bireysel olarak sunulur. Danışanın hissettiği ve yaşamına etki eden kötü enerjisinin tam olarak ne olduğu bir uzman tarafından belirlenir.

Deneyimlerimiz genel olarak tek seansta çözüme ulaşıldığını göstermektedir. Ancak danışanın katkısı ve uygulamaya teslimiyeti bunda belirleyicidir. Ego, tanrısal öz ile çatışıyorsa yani danışan, özündeki yüksek enerji ile buluşmakta zorlanıyorsa, 2-3 ya da daha fazla seansa gereksinim duyulur.

Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Gün 1 Saat 1 x 750 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Seanslarımız Cumartesi dahil her gün yapılmaktadır.

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 11:00 - 17:00
Salı 11:00 - 17:00
Çarşamba 11:00 - 17:00
Perşembe 11:00 - 17:00
Cuma 11:00 - 17:00
Hafta Sonu
Cumartesi Kurs verilmiyor
Pazar Kurs verilmiyor

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

  • SINAV KAYGISINA SON-ANIL ŞEHİRLİOĞLU -KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI

    SINAV KAYGISINA SON-ANIL ŞEHİRLİOĞLU -KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI

  • PARAYI HAYATIMIZA ÇEKMENİN YOLLARI - ŞEBNEM TACİGUT - KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI

    PARAYI HAYATIMIZA ÇEKMENİN YOLLARI - ŞEBNEM TACİGUT - KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI

  • ANIL ŞEHİRLİOĞLU -KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI-PANİK ATAK- MUTLUŞEYLERTV-#herkesemutluseylerlazim

    ANIL ŞEHİRLİOĞLU -KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI-PANİK ATAK- MUTLUŞEYLERTV-#herkesemutluseylerlazim

İstanbul Bakırköy Kartaltepe

Rengarenk Yaşam Akademisi İstanbul Bakırköy Kartaltepe
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017