Yağlı Boya Kursu

Firma Akademihane
Kurs Yeri
200 TL
Atölyemizde başta yağlı boya olmak üzere; karakalem, pastel, kuru pastel, sulu boya, ekolin, akrilik, kuru boya, lavi, kolaj gibi birçok farklı teknikle sanatseverlerin ilgileri doğrultusunda onlara yol göstermeye çalışıyoruz.
Emeklemeden yürünmez. Resmin temeli desen, desenin temeli çizgidir. Kursiyerlerimizin hazırbulunuşluk durumlarını göz önüne alarak gerekli desen altyapısını verdikten sonra yağlı boya tekniğine geçiyoruz.
Atölyemizde şövalelerimiz mevcut. Bunun dışındaki malzemeleri hocalarımızın yönlendirmeleri doğrultusunda siz temin ediyorsunuz. Ders bitiminde çalışmalarınız ve malzemelerinizi atölyede muhafaza ediyoruz. Her defasında taşımanıza gerek kalmıyor.
AKADEMİHANE, güzel sanatlara hazırlık kurslarının yanısıra, hobi sınıflarıyla da sanata katkı sağlamayı sürdürüyor. Sanat ve tasarım denilince Türkiye'nin en prestijli üniversiteleri olan Mimar Sinan ve Marmara Güzel Sanatlar Üniversiteleri'nin resim bölümü mezunu hocalarından yağlı boya dersleriyle, hayatınızı renklendirmenize rehberlik ediyor. Cumartesi- pazar günleri, sabah ve öğlen gruplarıyla, başta yağlı boya olmak üzere; karakalem, pastel, kuru pastel, sulu boya, ekolin, akrilik, kuru boya, lavi, kolaj gibi birçok farklı teknikle sanatseverlerin ilgileri doğrultusunda onlara yol göstermeye devam ediyor. 
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
30 Gün 16 Saat 200 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı 11:30 - 15:30
Çarşamba Kurs verilmiyor
Perşembe 11:30 - 15:30
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 11:30 - 15:30
Pazar 11:30 - 15:30

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Osmanağa

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017