Microblading (Yarı Kalıcı Kaş Canlandırma) yöntemi kısaca özel olarak geliştirilmiş kalem ve iğneleri ile deri altına Manuel yöntemiyle kaş tasarlama sanatına Microbloding denir. 

Microblading  Geleneksel Kalıcı Makyaj Kıl Teknikleriyle kıyaslandığında yarı kalıcı olarak kabul edilir. Pigmentlerin Epidermise yerleştirilmesi klasik kalıcı makyaj kıl tekniğinde kullanılan iğnelerden 3 kat daha ince ve çoklu iğneler kullanılarak yapılır. Rengi yüzeye yakın yerleştirdiğimiz için net ve çok ince görünür. Bu yöntem kendi kaş görünümünü geliştirmek isteyen herkes için idealdir. Sonuçlar doğal gözükmekle birlikte doğal kaşınızın miktarına bakmaksızın tüm vuruşlar doğal gözükür. Başlangıçta daha koyu görünen kaşlar bir iki haftalık süre içinde istenilen renge kavuşacaktır.

Sonuçlar; işlemi etkileyen farklı faktörlere dayalı olarak 3 ay ile 1 yıla yakın dayanabilir. Microblading işleminiz için ehli iyi olan bir teknisyen seçmeye Lütfen dikkat edin. Sonuç olarak bu sizin yüzünüz ve hatta yarı kalıcı makyajda olsa bir süre kullanacağınızı unutmayın. 

Eğitimlerimizde Mikroblading ve Kalıcı Makyaj bileşeni olan hybrid pigmentasyon tekniği verilmektedir. Eğitimimiz 3 gündür.
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun