After Effects Kursu

Firma Sinematek
Kurs Yeri
After Effects Kursu; En çok bilinen ve kullanılan birleştirme (compositing) programlarından biri olan After Effects programının öğretilmesini amaçlayan giriş kursudur. Atölye: 12 hafta, haftada 1 gün X 3 saat, toplam 36 ders saati sürer. Kontenjan 6 kişidir. 

Kimler İçin; Post-Prodüksiyon şirketlerinde çalışmak isteyen, kurgu bilmenin yanında, compositing de öğrenmek isteyen, kendi projesinde compositinge ve çeşitli efektlere ihtiyacı olan herkese yöneliktir.

Anahtar Özelliği; After Effects programının filmlerde kullanımının üzerinde durulur ve giriş seviyesinden başlayarak programın kolay kullanımı amaçlanır. Katılımcıların kendi projelerinde veya sinema sektöründe After Effects programını temel-orta düzey kullanması beklenmektedir.

Kur Sistemi; After Effects programını daha ileri seviye kullanmak isteyen öğrenciler 'İleri düzey After Effects 2 Kursu'na devam edebilirler.
Başarı Sertifikası; Kurs sonunda öğrencilerimizin bir compositing projesini bitirmesi, başarı sertifikası alması için zorunludur.

AFTER EFFECTS ATÖLYESİ

EĞİTİM ve ÜCRET BİLGİSİ 2015

Hafta Sonu Öğle Grubu

7 Şubat - 24 Nisan

12 Hafta Boyunca 

Her Pazar

12.00-15.00 saatlerinde

Hafta İçi Akşam Grubu

8 Şubat - 25 Nisan

12 Hafta Boyunca 

Her Pazartesi

19.00-22.00 saatlerinde
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun