Çocuk Atölyesi Kursu

Firma Koşuyolu Sanat Atölyesi
Kurs Yeri
250 TL

  Sanat, çocuğun duygusal dışavurumunun, kendisini tanımasının, kişiliğinin gelişmesinin ve sosyalleşmesinin en önemli aracıdır. Okul öncesinden itibaren sanat eğitimiyle desteklenmiş sosyal ve duygusal kazanımlar, istendik sanatsal bilgi ve beceriler; çocuğun yaşamı süresince olgunlaşıp gelişecek olan yeteneklerinin ve güzel sanatlara ilişkin bakış açılarının gelecekteki zenginlikleri olarak düşünülmelidir.
 
 Sanat etkinlikleri , temelde yaratıcılığı ve estetik duyarlılığı geliştirmeyi hedefleyen etkinliklerdir. Bu çalışmalarda önemli olan nokta elde edilen sonuç değil kullanılan yöntemlerdir. Bu nedenle çocuklara yeterli zaman, rahat çalışabilecekleri genişlikte bir ye , yaş, gelişim düzeyi ve bireysel ayrıcalıklarına uygun araç gereçler verilmeli, böylece yaratıcılığını daha iyi ortaya koyması sağlanmalıdır. Sanat çocukların hayal güçlerini kullanabilmelerine, yaratıcılıklarını geliştirebilmelerine, kendilerini ifade edebilmelerine, esnek bir kişilik geliştirmelerine yardımcı olan önemli bir faktördür.
 
 Koşuyolu Sanat Atölyesi olarak çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri, sosyalleşecekleri, soracakları ve öğrenecekleri, oldukça renkli bir mekan hazırladık. Resim, seramik, mozaik, kukla yapımı, keçe çalışmaları gibi farklı atölyelerle çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz. Hafta içi okul sonrası ve hafta sonu programlarımız devam etmektedir. İster aylık programlarımıza isterseniz workshop çalışmalarımıza katılabilirsiniz. Ebeveyn katılımlı atölyelerimiz için lütfen bilgi alınız.

 

Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Ay 8 Saat 1 x 250 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 12:00 - 19:00
Salı 12:00 - 19:00
Çarşamba 12:00 - 19:00
Perşembe 12:00 - 19:00
Cuma 12:00 - 19:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 18:00
Pazar 10:00 - 18:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Koşuyolu

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017