Gitar Kursu

Firma Stüdyo 6
Kurs Yeri
280 TL
Bu süre verilen egzersizlerin evde tekrar edilmesi ve doğal yeteneğe göre değişebilir. Fakat genel ortalamaya göre 3 ay ile 6 ay arasında temel eğitimin verilebildiğini gözlemliyoruz.
KAAN BÜYÜKDOĞANAY ile Elektro Gitar ve Caz Gitar Dersleri : 
1982 İstanbul doğumlu olan Kaan, ilk müzik çalışmalarına ortaokulda klasik gitar dersleri alarak başlamıştır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuştur. Caz, blues, rock ve pop tarzında müzik yapan farklı gruplarda yer almıştır. Richard Hamer ve Adnan Karaduman ile Aura grubunu kurmuştur. Murat Uncuoğlu ve Richard Hamer ile birlikte “Koyu Kırmızı” dizi müziklerini yapmıştır. Gizay Büyükdoğanay (Odabaşı) ile birlikte, bir çok farklı cafe ve barda duet şeklinde caz ve bossa-nova tarzı dinletiler icra etmiştir. 2013 yılında Gizay Büyükdoğanay ile Stüdyo 6’yı kurmuştur. Dave Allen’dan caz gitar ve ensemble dersleri almıştır. Swing, bebop ve bossa-nova tarzı şarkılar icra eden Bee Trio grubuyla bir çok konser ve özel etkinlikte yer almıştır. Halen Speswing Trio ve Manouche-u Ala'da gitarist olarak, Gizay Büyükdoğanay ile birlikte farklı projelerde, Stüdyo 6’da caz gitar ve armoni eğitmeni olarak müzik yaşamına devam etmektedir.

EMRAH GÜRBAY ile Elektro Gitar ve Klasik Gitar Dersleri:
Emrah Gürbay, ilköğretim yıllarında kendi kendine öğrenmeye başladığı gitarı, daha sonraları Prof. Ahmet Kanneci'nin öğrencisi Onur Koç'la klasik gitar çalışarak geliştirdi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı' nda klasik gitar bölümü açıldığını öğrendiği 2006 senesinde, üniversitenin yetenek sınavına girdi ve kayıt yaptırmaya hak kazandı. Lisans eğitiminde, ilk iki sene Prof. Ahmet Kanneci ve Doç. Dr. Soner Uluocak'la beraber çalıştı. Son iki sene ise Doç. Soner Egesel' le klasik gitar çalışmalarına devam etti. 2013 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Klasik Gitar Sanat Dalı'nda yüksek lisansa kabul edildi, eğitimine burada devam etmektedir. Bunların dışında, lise yıllarından itibaren, perdesiz gitar ve elektrik gitar üzerine çalışmalar yaptı. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bünyesinde, hem okul içinde hem de okul dışında, oda müziği konserleri ve solo konserler verdi. 2006 yılından bu yana, hem dersane bünyesinde hem de bireysel olarak klasik ve elektrik gitar eğitimi vermektedir.
 
YALÇIN HASANÇEBİ ile Bas Gitar ve Elektro Gitar Dersleri : 
1978 yılında Almanya’nın Duisburg kentinde doğdu. Müzik hayatına 5 yaşında piyano dersleri ile başladı. 10 yaşında gitar ile tanıştı. Nordreinische Musikschule’da gitar eğitimi aldı. Türkiye’ye döndü ve Chaotic, Infected grupları ile 1 album 3 ep kaydetti. Neşet Ruacan ile jazz armonisi çalıştı. Türkiye’de turnelere çıktı ve Infected ile Barışarock’ın 3 konserinde açılış grubu olarak yer aldı. Türkiye’de çalıştığı sanatçılar arasında Cem Karaca, Ilhan Şeşen, Neco, Soner Arıca, Demet Sağıroğlu, Esma Er, Betül Demir, Hazım Körmükçü, Hilal Özdemir, Murat Evgin bulunuyor. 16 senedir aktif olarak bas gitar dersleri vermektedir.
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Ay 4 Saat 1 x 280 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Ders gün ve saatlerini size danışarak, hocamıza da uygun olacak şekilde belirliyoruz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

  • Gitarda Kaan Büyükdoğanay ile Allı Turnam Eseri

    Gitarda Kaan Büyükdoğanay ile Allı Turnam Eseri

İstanbul Kadıköy Osmanağa

Toplu taşımaya yakın
Altıyol Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017