Arya Dans ailesinde, sanatla ilgilenen her yaştaki tüm sanat severler ile tek tek özenle ilgilenilir. Yalnızca bedensel eğitim değil tüm hayata yayılacak efektleri için uzman eğitmenlerimiz eşliğinde  bolca sevgi ile paylaşım yapılır.  

Okulumuzda hafta sonları tam zamanlı olarak devam eden eğitimlerimiz saat 10:00 da Bale dersi ile başlamaktadır. Yaş gruplarına göre öğrencilerimiz  bale eğitiminden sonra çocuk tam zamanlı eğitim programına dahil olan diğer derslere devam ederler. Tam zamanlı eğitim programımız ile hedefimiz;  geleceğimiz olan çocuklarımızın,  akademilere eşdeğer şekilde eğitim almalarını sağlayarak, ilerleyen eğitim dönemlerinde kişisel dans yeteneklerine dayalı eğitim veren okullar için alt yapı sağlamaktır. 

Okulumuzda aynı zamanda YETİŞKİN BALE dersleri de verilmektedir. Bale aşkını çocukluğunda yaşayamamış ya da aşkını yarıda bırakmış olan yetişkinlerimizi Arya ‘da  sevgilerine kavuşturuyoruz. Çocuklarımız için yapamayacağımız hiçbir şey yok !!  Geleceğimizi birlikte ARYA’da  büyütelim …. 

ARYA ; DANSIN BÜTÜNÜ …
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Cumartesi günleri çocuklara yönelik Bale ders saatleri: Yaş gruplarına göre 4-10 yaş arası çocuklarımız 10:00-11:00 arası, 10 yaş ve üzeri çocuklarımız 11:00-12:00 saatlerinde ders almaktadır.

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba Kurs verilmiyor
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 12:00
Pazar Kurs verilmiyor

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Maltepe Altıntepe

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017