- Tüm vücut kaslarını çalıştırır. - Aerobik özelliği yüksektir ve yüksek kalori harcatır. - Stres attırır. Günün stresinden kurtulmak için birebir bir özelliğe sahiptir.
- Koordinasyonu geliştirir. Özellikle el - göz - ayak koodinasyonunu ve uyumunu geliştirir. - Endorfin hormonun salgılanmasına yardımcı olur. Bu sayede kişi efor sarfederken mutlu olur
- El bileklerinize ve ayak bileklerinize ekstra ağırlık takarak uygulama şansınız var. Bu tip bir antrenmanda, hem kardiyo hemde güç çalışması yapabilirsiniz.
- Efor sarfederken, kalp atım hızını yükseltir, vücuda hem daha fazla oksijen girer hemde yüksek oranda terleme meydana gelir. Bununla birlikte vücuttan toksinlerin atılması daha fazla olur.
- Hızlı düşünme kapasitesini geliştirir. Bu sayede, ne zaman atak yapılması gerektiği ve nasıl defans yapılacağını geliştirebilirsiniz.
kick boks sporunun temel özelliği bir savunma sanatı olmasıdır. kick boks çalışmaları vücuttaki tüm kasları aktif bir şekilde çalıştıran ve vücudun esnekliğini geliştiren ender sporlardan biridir. kick boks  en fazla kalori harcanan spor aktivitelerinden biridir. Özellikle çocuk ve gençlerin fiziksel gelişimi ve özgüven sağlaması için ideal bir spordur. Disiplinle birlikte yüksek konsantrasyon gelişimi sağlanabilir. Günün stresini atmak, spordan sonra kendinizi tamamen rahatlamış hissetmek istiyorsanız kick boks mükemmel bir seçimdir.
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Ankara Keçiören Pınarbaşı

Toplu taşımaya yakın
Milli kütüphane Metro Durağı 200 m. uzaklıkta
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun