Keman perdesiz bir çalgı olduğu için iyi bir kulağa sahip olan kişi basacağı yerleri duyarak tespit eder,ayrıca öğrencinin vücut ve el yapısınında uygun olması gerekir.
Yaylı sazlar olarak bilinen ailenin en küçük ve ince sesli üyesi kemandır, sırasıyla Viyola, Çello (Viyolonsel) ve Kontrbas dan oluşur.
Solist karakterli bir çalgıdır,genellikle melodiyi çalar.Tek sesli bir çalgı olduğundan başka bir enstrüman veya orkestra ile eşlik edilerek tamamlanır.
  • Keman eğitimlerimizi solfej ve piyano desteği ile profesyonel olarak destekliyoruz. Keman üstün yetenek gerektiren bir enstrüman olduğu için öğrencilerimize deneme dersinden sonra gerçekçi bir geri bildirim veriyoruz.
  •  Yılsonu konserlerimizde öğrencilerimiz performanslarını arkadaşlarına ve ailelerine bireysel olarak sergileme fırsatı bulurlar.
  •  Keman derslerimiz bireysel olarak verilmektedir.
  • Keman öğrencilerimiz belirli bir seviyeye ulaştıklarında okulumuzun oda orkestrasında ve pop orkestrasında çalma fırsatı bulurlar.
  • Derslerimiz mutlaka piyano eşliğinde yapılır.
  • Öğrenciler Royal Akademi ve London College gibi uluslar arası sınavlara hazırlanırlar ve bu sayede her yılın sonunda dünyada geçerli bir sertifika edinmiş olurlar.


 
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 21:00
Salı 10:00 - 21:00
Çarşamba 10:00 - 21:00
Perşembe 10:00 - 21:00
Cuma 10:00 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 21:00
Pazar 10:00 - 21:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Ataşehir Atatürk

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017