Keman Dersi için adresiniz,
işte Hocalarımız.Şükrü BÜYÜKÇINAR

Profesyonel müzik yaşantısına 1983 yılında Bebek Park Gazinosunda İbrahim Tatlıses orkestrasında başlayan sanatçı halen Dünyanın ve Türkiye'nin birçok yerinde sahne almaya devam etmektedir.

Zeki Müren, Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Ferdi Tayfur, Tarkan, Mustafa Sandal gibi birçok sanatçıya konser ve stüdyo kayıtların da keman sanatçısı olarak eşlik etmiştir.Müzik yönetmeni ve bestekar kimliğide bulunan Şükrü Büyükçınar, Seda Sayan, Metin Şentürk, Mahsun Kırmızıgül, Murat Kurşun gibi sanatçıların müzik yönetmenliğini yapmış olup bestekar kimliği ile Ceylan, Metin Şentürk, Hakan Taşıyan, Murat Kurşun, Vahdet Vural gibi bir çok sanatçıların da albüm çalışmalarına katkıda bulunmuştur.

Münevvera Dijana Pliska 17.03.1988. yılında Saraybosna şehrinde doğdu.
7 yaşındayken „Mladen Pozayiç“ müzik okuluna, keman bölümüne yazıldı ve 14 yaşındayken bitirdi. Hem ortaokul hem de müzik okulunu yüksek not ortalaması ile bitirdikten sonra müzik lisesine yazıldı (Türkiye'de güzel sanatlar lisesi diye geçiyor ama Bosna'da okullar mesleğe göre tek tek ayrılıyor). Müzik lisesinde de 4 sene boyunca keman bölümünü okudu ve lise döneminde piyano çalmayı da öğrendi. Lise döneminde orkestra ve yaylı çalgı nonet ile ülke çapında yarışmaya katıldı ve solist olarak bir çok (okulun düzenlediği) konserde sahneye çıktı. 4. sınıftayken de güney-doğu Avrupa orkestrasıyla 5 farklı ülkede konserlerde çaldı.

Diyana liseden sonra 2006 yılında Saraybosna devlet konservatuarında müzikoloji bölümüne yazıldı. Ayrıca Konservatuarda Gaudeamus adlı bayan korosuna katıldı ve okulu bitirene kadar koroda söylemeye devam etti. Gaudeamus korosuyla beraber İsveç, Rusya ve Türkiye'ye gidip bu ülkelerde konser verdi. Aynı zamanda devlet konservatuar korosunda tiyatro ve büyük salonlarda yapılan konserlerde görev aldı.Ana dili Boşnakça'nın dışında 4 tane yabancı dil bilmektedir (Türkçe, İngilizce,Almanca ve İspanyolca).
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Başakşehir

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017