Office Kursu

Firma Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi
Kurs Yeri
%50 indirim 1.500 TL 750 TL

Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Nedir?  
Ofis Programları Kursu, Bahar Kampanyası Süresince 1500 TL’den %50 İndirimle 750 TL. Fırsat için hemen formu doldurun!
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi deneyimli ve uzman kadrosuyla hazırladığı Microsoft Ofis Programları Kursu, sizi iş hayatına hazırlıyor ve özgeçmişinizin olmazsa olmaz parçası olan Ofis Programlarını en güncel eğitim müfredatı ile öğretiyor. Kariyerist Microsoft Ofis Kursları, katılımcılarının eğitimden alacakları maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı anlamadığı konuyu "Eğitim Garantisi" ile sınırsız kere tekrar etme hakkına sahiptir. Tüm Katılımcılarımız Kariyerist Meslek Kurslarından eğitim konularını tam olarak öğrenerek ayrılırlar.

Bir çok işletme, kuruluş, üniversite ya da bireyler, dünyanın en tanınmış ve en çok kullanılan profesyonel yazılım paketi olan Microsoft Ofis Uzmanlığı programını kullanır. Microsoft Ofis Programı, işletmelerin ve kişilerin bilgiyi daha hızlı/tutarlı depolamasını ve kategorize etmesini sağlayarak daha verimli çalışmalarına olanak verir. Ayrıca firmalar Microsoft ofis programını iyi derecede kullanan sertifikalı bireyleri, iş ve mevcut iş gücüne dahil ederek verimliliklerini en üst düzeye çıkartabilmektedirler. İşte bu sebeple Katılımcılar Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimini / kursunu  alarak yeni iş arama sürecinde ya da mevcut işinde kariyer yapma olanağına kavuşurlar.

Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Kimler İçindir? 
Microsoft Office Uzmanlık eğitimi, Microsoft Ofis ile birlikte gelen yazılım paketlerini öğrenerek  iş organizasyonlarını daha iyi yönetebilmeyi, yetenek ve yeterliliğini  geliştirmeyi, bilgi verimlilik  ve üretkenlik artışı sağlamayı isteyenler içindir.
 
Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Eğitim Konuları Nelerdlr?   
Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi / Kursunda Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint ve Microsoft Outlook programlarını  öğrenirler.
Microsoft Word programı, belgeleri yazmak ve düzenlemek için kullanılan bir kelime işlemci programıdır. Microsoft Excel ise veri listelerinde, mali rapor sayfalarında, grafik ve hesaplamalar ile çalışmak için kullanılan mükemmel bir elektronik tablo programıdır. Ofis Kurslarımız, analiz paylaşmak ve yönetmek için makro, özet tablo ve formüller gibi becerilerin geliştirilmesine kolaylıkla yardımcı olacaktır.

Microsoft PowerPoint, dinamik ve ikna edici sunumlar oluşturmak için etkili bir programdır. PowerPoint 2010 daha önceki sürümlerin aksine özellik yönetimi ve slayt ayarlarına yardımcı olmak için geniş bir araç yalpazesi sunmaktadır. Bir metnin konumu, nesne boyutu ve slayt üzerindeki konumu, tablo verileri, animasyon, görüntü v.b. gibi durumlarda, her elemanın menüsünü açmak zorunda kalmadan slayt üzerinde birden fazla nesneyi düzenleyebilmenize olanak sağlar.

Microsoft Outlook firmaların ve bireylerin her gün kullandığı bir elektronik posta alıp-verme programıdır. Posta alıp verme, etkinilk-takvim yönetimi ve görevlerin olarak kullanılması sonucunda zamanı verimli kullanmayı sağlar.

Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Faydaları Nelerdir? 
Microsoft Ofis Uzmanlığı sertifikasına sahip olan katılımcı bilgi teknolojisi alanında çalışma imkanına sahip olacaktır. 

Bir masaüstü bilgisayar uzmanı olarak rekabetçi sektörde kariyer olanağı sağlar.
İş arama sürecinde Microsoft ofis uzmanı sertifikası bireyin özgüvenini artırır.
Eğitim süresi boyunca bireylerin bilgisayar okuryazarlığı becerileri gelişmiş ve bu becerileri ofis ortamına aktarabilir hale gelmelerine olanak verir.

Bireylerin istihdam amaçlı tercih edilmesini, iş süreçlerine güvenilir, disiplinli, yetkin olarak dahil olmasını sağlar.
Microsoft Ofis Uzmanlığı eğitimi / kursu ile artan ilerlemeyle, Microsoft Ofis Uzmanı bilgi verimlilik ve üretkenlik artışı sağlar.
Bir Microsoft Ofis Uzmanı zamanı verimli kullanmayı sağladığı gibi hızlandırılmış verimliliği, ve gelişmiş kurumsal performansın artmasına katkı sağlar.

Kurs Süresi Kurs Saati Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay 42 Saat 1 x 1500 TL 1 x 750 TL Kazancınız: 750 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 12:00
Salı 9:00 - 12:00
Çarşamba 9:00 - 12:00
Perşembe 9:00 - 12:00
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 15:00 - 19:00
Pazar 15:00 - 19:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun