Kurslarımızda yaş sınırı yok . Her yaş gurubuna ait çalışmalarımız mevcut....
Kulübümüz beden terbiyesinden tescillidir. Katıldığınız branşda devlet federasyonlarından ve beden terbiyesinden işlemleriniz yapılır.Kuşak bilgileri, Dandiplomaları,Antrenörlük, Hakemlik ve lisans işlemleriniz resmi olarak gerçekleştirilir.Kulübümüzden Dünya-Avrupa- Balkan şampiyoları yetişmiştir.
Kulübümüz tüm çalışmalarında bay bayan karışık olarak devam etmektedir. Çalışmalarımız aile ortamında ve sıkı gözetim altındadır. En ufak bir güven zedeleyecek ortama müsaade edilmez. Çalışmalarımızı izlemenizi tavsiye ederiz...
Kulübümüz tüm branşlarda resmi olarak katılmaktadır. Kulübümüzden yetişen yüzlerce milli sporcu, resmi antrenör, resmi hakem (aday,bölge,milli,uluslararası) öğrencilerimiz mevcuttur. Bölgemizin en eski ve en köklü spor kulübüdür...
Kulübümüzdeki Antrenörlerimiz konusunda uzman ve deneyimli hem alaylı hem akademik kariyer sahibidir.
1986 Yılında gaziosmanpaşa karadeniz mahallesinde ilk açılışını yapan kulübümüz 1996 yılında resmiyetini gerçekleştirerek Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü tescilli amatör kulüp olarak ilçemize hizmet vermeye başlamıştır. Kulübümüz KARATE-DO, KİCK BOKS, BOKS, VÜCUT GELİŞTİRME, FİTNESS, STEP AEROBİK PLATES Branşları ile spor severlere hizmet vermektedir. Antrenörlerimiz Spor Akademisi Antrenörlük bölümü ve Spor Yönetimi bölümü mezunu teknik direktörümüz Ali DEMİRBAŞ Nezaretinde Branşında deneyimli uzman antrenörlerimizle devam etmektedir. Kulübümüz tüm branşlarımızda Türkiye Cumhuriyeti Devlet Federasyonları ile resmi olarak bağlantılı çalışmakta ve lisanslı olarak resmi turnuvalara katılmaktadır. Kulübümüz bir çok Dünya Avrupa Balkan Uluslar arası Türkiye ve il Şampiyonu yetiştirmiş bir kulüptür. 
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Hafta sonu pazar günü Karate-Do Minikler ve özel Milli sporcu antrenmanları ve Kick Boks özel dersleri hariç derslerimiz yoktur.

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 13:00 - 22:30
Salı 13:00 - 22:30
Çarşamba 13:00 - 22:30
Perşembe 13:00 - 22:30
Cuma 13:00 - 22:30
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 22:30
Pazar 11:00 - 16:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Gaziosmanpaşa Hürriyet

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun