Oyunculuk Kursu

Firma Aktör-ist Akademi
Kurs Yeri
1.750 TL
15 yaş ve üzeri herkes katılabilir.
Eğitim alan başarılı bir şekilde mezun olan öğrencilerimiz kendi bünyemizde olan Aktör-İst cast menajerlik tarafından değerlendiriliyor. dizi,sinema,reklam projelerine birebir yönlendirme yapılıyor)
Eğitimlerimiz; Dost Elver ; Birgül Ulusoy ; Bülent Seyran; Bilal Çatalçekiç , irfan Kangı , Ayşe Tunaboylu ,Yalçın Özden ...
En az 8 kişi olunca grup açılır. Gruplarımız açıktır katılabilirsiniz.
Film setinde oyuncunun bilmesi gereken noktaları, yapımcı ve yönetmen ile iletişimini, kamera ölçeklerini, seçmelere nasıl hazırlanması gerektiği gibi bir çok önemli konuya değinmektedir.

KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK EĞİTİMİ

Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitimini tamamlayan Oyunculuk ile ilgilenen ve mevcut yeteneklerini keşfederek geliştirmek isteyen oyuncu adayları, AKTÖR-İST AKADEMİ bünyesinde gerçekleştirilecek olan kamera önü oyunculuğu atölyesi sayesinde,  çalışmalar süresince  oyunculuk arenasında yer almak isteyen isimler, kamera önü performanslarını bir adım daha ileri götürebilmek için deneyim kazanacaklar. Çalışmalarda, tiyatro oyunculuğu ile kamera önü oyunculuk arasındaki farklılıkları, oyuncu adayların gözlem yeteneklerini değerlendirmenin yanı sıra; tepki çalışmaları, anlık duygu değişimlerinin kamera önüne aktarılması gibi eğitimleri verilecek.  

Film setinde oyuncunun bilmesi gereken noktaları, yapımcı ve yönetmen ile iletişimini, kamera ölçeklerini, seçmelere nasıl hazırlanması gerektiği gibi bir çok önemli konuya değinmektedir. oyuncu adayları, temel oyunculuk kapsamına giren, vücut dili, ses kullanımı ,oyunculuk yöntemleri gibi unsurlara ek olarak ; yakın plan, orta plan, geniş plan kamera ölçeklerinden , bu ölçeklerin nerelerde ve nasıl kullanıldıkları, devamlılık kavramı  ve devamlılığın nasıl sağlandığı, oyuncu eylem alanı, senaryo ve karakter analizi, senaryo üzerinde alt metin egzersizleri  ve bunların çekilmiş filmlerden örneklenerek oyunculuğa katkısına uzanan geniş kapsamlı bir bilgi birikimine sahip olacaklar.
(Eğitim alan  başarılı bir şekilde mezun olan öğrencilerimiz kendi bünyemizde olan cast menajerlik tarafından değerlendiriliyor. dizi,sinema,reklam projelerine birebir yönlendirme yapılıyor)​

KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK EĞİTİMİ İÇERİK
Yönetmen Gözlemi
Karakter Analizi - Karakter Çıkarma
Kamera Arkası Ve Kamera Önü Teorik
Ses Eğitimi - Beden dili - Oyunculuk - Rol
Oyunculuk - Jest - Mimik
Oyunculuk - Sahne
KAMERA UYGULAMALARI

KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK VE İLERİ OYUNCULUK EĞİTİMİ  
Suat AY 
Birgül ULUSOY 
Bilal ÇATALÇEKİÇ 

Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı Fiyat Açıklaması
4 Ay 96 Saat 1750 TL 5 eşit taksitle ödeme imkanı
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 19:00 - 22:00
Salı 19:00 - 22:00
Çarşamba 19:00 - 22:00
Perşembe 19:00 - 22:00
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi 19:00 - 22:00
Pazar 19:00 - 22:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017