Kişiler derslere spor ayakkabı giymek koşuluyla kendilerini rahat hissettikleri kıyafetlerle katılabilmektedir.
Odelli KARTARI küçük yaşta dans eğitimine başlamış olup birçok dans branşında eğitim almıştır. 2009 yılında hiphop eğitimi almaya başlayıp 2010 - 2013 yılları arasında ünlü koreograf Bahadır EFE nin kurumumuzda verdiği derslerde asistanlığını yapmıştır. İlerleyen yıllarda dans ettiği branşlara flamenkoyu, latin danslarını, zeybekikoyu ve sirtakiyi de eklemiştir. Günümüzde çocuklar ve gençler için hiphop eğitimi vermeye devam etmekle birlikte özel bir üniversitede okutmanlık yapmaktadır.
Kurslardan herhangi bir branşa en az iki kardeşin kayıt olması durumunda ve bir çocuğun kurumdaki iki branşa (örn: hem cimnastik hem bale) kayıt olması durumunda bir kişinin ödeyeceği fiyat üzerinden her birine %10 indirim uygulanmaktadır.
Kurumumuzda hiçbir branş için sertifika verilmemektedir
Kurum tarafından ders iptali olmadığı sürece kişisel sebeplerden ötürü kaçırılan derslerin telafisi yapılmamaktadır.
Sınıftaki çocuk sayısı; branşlara göre ve çocukların yaş aralığına göre değişiklik göstermektedir

Hip Hop 

Her pazar,
11-14 yaş çocuklar için saat 15.00 - 16.30 arasında,
14 - 17 yaş gençler için saat 16.30 - 18.00 arasında haftada bir gün 1,5 saat ders yapılmaktadır. Dersler temel hiphop hareketlerinden yola çıkarak birçok hareketin birleştirilmesiyle şarkılar üzerine yazılan koreografiler şeklinde ilerlemektedir. Kişiler derslere spor ayakkabı giymek koşuluyla kendilerini rahat hissettikleri kıyafetlerle katılabilmektedir.

Eğitmenimiz Odelli KARTARI üstün yetenekleriyle küçük yaşta dans eğitimine başlamış olup birçok dans branşında eğitim almıştır. 2009 yılında hiphop eğitimi almaya başlayıp 2010 - 2013 yılları arasında ünlü koreograf Bahadır EFE'nin kurumumuzda verdiği derslerde asistanlığını yapmıştır. İlerleyen yıllarda hiphop dansından asla kopmayarak dans ettiği branşlara flamenkoyu, latin danslarını, zeybekikoyu ve sirtakiyi de eklemiştir. Günümüzde çocuklar ve gençler için hiphop eğitimi vermeye devam etmekle birlikte özel bir üniversitede okutmanlık yapmaktadır. 

Hiphop;

Hip hop dansı duyguların özgürce ve bireysel olarak ritm üzerine hareketsel aktarımıdır.Dünyada çok yaygın ve popüler olan bu dans,hem terapi hem de spor olarak yapılmaktadır.
 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi Kurs verilmiyor
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba Kurs verilmiyor
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma Kurs verilmiyor
Hafta Sonu
Cumartesi Kurs verilmiyor
Pazar 15:00 - 16:30 16:30 - 18:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017