Modern Dans Kursu

Firma Ferit Ginol Kültür ve Sanat Merkezi
Kurs Yeri
300 TL
7 yaş itibari ile herkes katılabilir
kursyerin talebine göre değişkenlik gösterir.
20. yüzyılın başlarında balenin değişmez kurallarına tepki olarak gelişen bir dans türüdür.Bu dans, hemen her tür müziğe uydurulabilir. Yeni hareket stilleri yaratmak için diğer dans hareketleriyle birleştirilebilir. Modern dansta amaç, vücudün doğal 
duruşundan yararlanmaktır.Genellikle bir çağdaş dans sınıfında öğretmen ağırlıkla öz farkındalık üzerinde duracaktır. Bu da yaşınız ya da dans kabiliyetinize bakılmaksızın aklınızı ve bedeninizi harmonize edebilmenize sağlayacaktır.

Modern dans herkes için uygundur ve içerisinde sayısız faydalar barındırmaktadır.Kendinizi ifade etmenize ve vücudunuz hareket kabiliyetlerinin farkına varmanıza ve bunları kullanmanıza olanak tanır.Vücudunuzun esneklik ve form düzeyini arttırmanı yanı sıra vücudunuza hava katar, koordinasyonu arttırır ve müzikal becerilerinizi keskinleştirir.Fiziksel olarak yoğun olabilir ve böylece güç ve dayanıklılığı arttırır. Ya da lirik ve sakın olabilir ve böylece uysallık ve akıcılık konusunda ilham kaynağı olabilir.Sizi hem dinlendirebilir hem de coşturabilir.

Modern Dans dersleri haftada 1 ders olup yaş gruplarına ayrılmış sınıflarda ,Devlet Operada Kadrosu bulunan Devlet Sanatçısı Bale Eğitmeni tarından verilmektedir. Kurumumuzda Gaziantep’de bir ilk olan Yetişkin bale derslerimizde mevcuttur.Yetişkin Bale sınıfımızda üst yaş sınırımız yoktur.Bale yapmak içinizde ukde kaldıysa şimdi bale yapmamanız için hiçbir sebebiniz kalmadı.
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Ay 8 Saat 1 x 300 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 20:00
Salı 9:00 - 20:00
Çarşamba 9:00 - 20:00
Perşembe 9:00 - 20:00
Cuma 9:00 - 20:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar 10:00 - 20:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Gaziantep Şehitkamil Güvenevler

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017