Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Firma Adana Deulcom International
Kurs Yeri


Uzman Deulcom Kadrosuyla Hazırlık Sınıfını Geçmek Çok Kolay!

Hazırlık Atlama (muafiyet) sınavı, YGS (Yükseköğrenime Geçiş Sınavı] ile üniversitelerin önlisans ya da lisans bölümlerinden birini kazanmış olan öğrencilerin, İngilizce yeterliliklerini ölçerek,geçer not alan öğrencilerin hazırlık sınıfını okumasına gerek olmadan doğrudan 1. sınıftan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlayan sınavdır.
Hazırlık sınavını geçebilmeniz için üniversite tarafından düzenlenen sınavdan yeterli puan almanız gereklidir. Hazırlık Atlama Sınavında yüksek skor yapmanız için odaklanmış bir eğitim kurumu olarak Deulcom International sizi Hazırlık Atlama Programına davet ediyor. Sınavdan 1 gün öncesine kadar devam edecek olan bu program ile hedeflerinize bir adım daha yaklaşın! Hem de Deulcom International güvencesi ile...
Deulcom Uzman Öğretim Kadrosu
Deulcom International öğretim kadrosu; hazırlık atlama sınavına tüm yönleriyle hakim, sınavın içerdiği okuma, yazma, konuşma ve dinleme/anlama becerileriyle donanmış, çağdaş sınavlara hazırlık öğretim yöntemlerini bilen ve bu yöntemleri en iyi biçimde uygulayabilecek bilgi ve becerilere sahip uzman eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitmen Kadrosu, konularında uzman bireylerce seçilmekte ve aday Deulcom International'da görev yapmaya başlamadan önce, yabancı dil öğretimindeki alan bilgisi ve becerisini ölçen bir dizi yazılı ve sözlü sınava alınmaktadır.Yabancı eğitmen adayları da, tabi tutuldukları bilim sınavında başarılı oldukları takdirde, "Deulcom International Train the Trainer" programından sonra derslere girebilmektedirler.
Deulcom Hazırlık Atlama Kursları Kimler İçin?
Üniversitelere giriş sınavını kazanan, eğitimini alacağı bölümün hazırlık sınıfını atlayarak sene kaybetmeden öğrenim hayatına devam etmek isteyen üniversite öğrencileri içindir. Hazırlık atlama sınavları genellikle sadece güz döneminde bir kez yapılırken, bazı üniversiteler bahar döneminde de sınav düzenleyerek,öğrencilerin yabancı dil başarılarını artırmayı hedeflemişlerdir.
 
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun