Güzel Sanatlar Kursu

Firma Çiğdem Şenyürek Sanat Atölyesi
Kurs Yeri
%23 indirim 650 TL 500 TL
Biz güzel sanatlar fakültelerinin yetenek sınavlarında sorduğu ve soracağı muhtemel sorulara öğrencileri hazırlıyoruz. Bu hazırlık sırasında ölçü, oran, orantı, persfektif, geometri bilgileri sürekli etüt ediliyor.
GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSU

Bu kurs Ortaokul (Güzel Sanatlar Lisesi için) Lise, Meslek Lisesi, Güzel Sanatlar Lisesi Öğrenci ve Mezunlarını (4 Yıllık Lisans Bölümleri için) kapsamaktadır.

Kurs sonunda Güzel Sanatlar Lisesi veya Güzel Sanatlar Fakülteleri ve Eğitim Fakülteleri bölümlerinin yetenek sınavlarına hazır olacaksınız.

ERKEN KAYIT ve BURSLULUK OLANAĞI (Bursluluk için yapılacak ön sınav için rendevu alınız)

Mimar Sinan, Marmara, Yıldız, Kocaeli, Çanakkale 18 Mart, Hacettepe, Eskişehir Anadolu, Dokuz Eylül vb. tüm Güzel Sanatlar ve Eğitim Fakültelerinin yetenek sınavlarına girme hakkınız vardır.
Aynı anda birçok üniversite ve bölüme başvurmak mümkündür.

Devlet Üniversiteleri Ağustos - Eylül aylarında,Vakıf Üniversiteleri Haziran -Temmuz aylarında iç mimarlık, grafik, moda tasarımı, tekstil, resim, endüstri tasarımı vb. bölümlerine Resim Yetenek Sınavı ile öğrenci almaktadır.

• Güzel sanatlar fakültelerinin resim yetenek sınavlarına girmek için 140 puan ve üstü yeterlidir. Resim Kurslarımıza katılın, devlet ve vakıf üniversitelerini derece ve burslarla kazanın.

• Lise, Meslek Lisesi, Güzel Sanatlar Lisesi 9-10 ve 11. sınıflar: İç Mimarlık, Grafik, Resim, Heykel, Seramik, Tekstil, Endüstriyel Tasarım alanlarında günümüzün en geçerli ve kaliteli mesleklerinden birine sahip olmak istiyorsanız arayın.

• Ortaokul öğrencilerinin de Güzel Sanatlar Liseleri için hazırlıyoruz.
BURSLULUK Sınavlarımız için lütfen rendevu alın. Sınıflarımızın kayıtları için acele edin. Yeteneğiniz doğrultusunda derslere başlamış olan sınıflara kaydınız yapılabilir.  
Kurs Süresi Kurs Saati Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
10 Ay 560 Saat 650 TL 500 TL Kazancınız: 150 TL Aylık Ödemedir
10 Ay 16 Saat 325 TL 250 TL Kazancınız: 75 TL Aylık Ödemedir
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Özel bir sınıf. Sadece 7 Kişi. Her yıl sadece 7 kişilik iki atölye grubu açılır. Bu gruplar birebir ve özenli bir eğitimle Güzel Sanatlar Yetenek Sınavı'na hazırlanır.

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 9:30 - 17:00
Salı 9:00 - 17:00
Çarşamba 9:30 - 17:00
Perşembe 9:30 - 17:00
Cuma 9:30 - 17:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 17:00
Pazar Kurs verilmiyor

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Zeytinlik

Toplu taşımaya yakın
Bakırköy Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun