Boks Kursu

Firma Güner Spor Kulubü
Kurs Yeri
%20 indirim 250 TL 200 TL
Ağır bir sağlık sorunu olmadığı sürece azimli olan herkes yapabilir. Boksun herhangi bir yaş sınırı olmamasıyla birlikte kişinin spor bilinç ve kültürüne sahip olması, öğrenmeye istekli olması önemlidir.
Aslında temel olarak bir fark olmamakla birlikte özel derste birebir eğitim olduğundan, gurup dersinde bir kaç ayda edineceğiniz ilerlemeyi özel derste daha kısa sürede sağlayabiliyorsunuz.
Derslerimizi yerli yabancı bir çok bayan öğrenci tercih ediyor ve tüm sporlarda olduğu gibi boksta da cinsi ayrımcılığa karşıyız.
Evet, kredi kartınız ile vade farksız 3 veya 6 taksit şeklinde kursu satın alabilirsiniz.

ASLANLAR

Galatasary Üniversitesi Bünyesinde kurulmuş olan Galatasaray Üniversitesi Boks Kulubü Aslanlarının antrenmanlarına ev sahipliği yapmaktan büyük şeref duyuyoruz.

Eğitmenimiz Gürkan Sinan Yaşar aynı zamanda Aslanlar 'ın kurucusu ve kaptanıdır. Kendisi boksa 2008 yılında Tayland'ta başlamış sonrasında da Galatasaray Üniniversitesi Felsefe öğrencisi olarak Galatasaray Üniversitesi Boks Kulübünü kurmuştur. Eğitim vermeye 2013-2014 yılları arasında değişim öğrencisi olarak gittiği Kanada,Montréal 'de bulunan UQAM (L'Université du Québec à Montréal) 'ın Centre Sportif ' inde üniversitenin öğrencilerine ders vererek başlamıştır. Kendisinin hem Türkiyede hem de Kanadada maçları vardır. Sinan halen, Galatasaray Üniversitesini müsabık olarak temsil etmektedir.

2015 yılında yuvayı salonumuza taşıyan Sinan, sadece Galatasaray Üniversitesi Öğrencilerine değil üniversite öğrencisi veya mezunu olması kaydıyla tüm boks ögrenmek isteyenlere salonumuzun kapısını açıyor.  

Dersler Erasmuslu yabancı öğrencilerden büyük ilgi görmesi sebebiyle Türkçe, Franızca ve İngilizce olmak üzere toplam 3 dilde veriliyor.

Salonumuza ilk defa gelenler duruşlar ve temel hareketleri öğreniyor, ancak kurslar sadece bokstan ibaret değil, teknik temel eğitimden sonra kondisyon ve temel kardiyo hareketleriyle askeri eğitim tadında bir zorluk ve tekrar sayılarıyla dersimizi bitiriyoruz. Daha önce tecrübesi olanlar kendi aralarında eşleşip model çalışması yapıyor  ve belirli günlerde de sparring antrenmanına yer veriliyor. Antrenmanlar genel olarak teknik antrenman, patlayıcı kuvvet antrenmanı, kuvvette devamlılık antrenmanı, kondisyon antrenmanı, göz-el-ayak koordinasyonu antrenmanı olarak ay içerisinde çeşitleniyor. 

Sizlere Boks sporunun inceliklerini göstermek ve  Boksu takdir eden bireyler yetiştirmek en büyük arzumuzdur. 

 

Kurs Süresi Kurs Saati Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay 18 Saat 1 x 250 TL 1 x 200 TL Kazancınız: 50 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 18:00 - 19:30
Salı Kurs verilmiyor
Çarşamba 18:00 - 19:30
Perşembe Kurs verilmiyor
Cuma 18:00 - 19:30
Hafta Sonu
Cumartesi Kurs verilmiyor
Pazar Kurs verilmiyor

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Beşiktaş Sinanpaşa

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017