Gitar Kursu Başakşehir Sanat Merkezi

Kurs Merkezi Başakşehir Sanat Merkezi
Kurs Yeri
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

Emre Karabulut,Ali Saran Ve Tamer Kemah

Gitar eğitiminde Başakşehir Sanat Merkezinin usta isimleri.

EMRE KARABULUT

1969 Çanakkale doğumlu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Emre Karabulut yaklaşık 20 senedir gitar çalmaktadır. Kendi deyimiyle müziği deşifre edebilen, müzikle müzik için yaşayan, müzik için doğduğuna inanan gerçek bir müzisyen.. Virtüöz bir gitaristtir.

Cem Karaca, Funda Arar, Kıraç, Sezen Aksu, Sertab Erener, Ayşe Tütüncü gibi çok sayıda ünlü isimlerle çalıştı. Şu sıralar Murat Çelik ile birlikte çalışmalarını yürütmektedir. Ayrıca Acil Servis grubunun da nevi şahsına münhasır gitaristlerindendir. Acil Servis grubuyla birlikte Küçük Adam (1996) ve Dur Bekle (2010) isimli toplam iki albümü vardır. Dünyaca ünlü bas gitarist Dominique di Piazza ve Zeki Çağlar Namlı ile trio bir çalışma yapan Emre Karabulut halen Başakşehir Sanat Merkezi’inde gitar derslerine devam etmektedir.

ALİ SARAN

1984 yılında Eskişehir’de doğdu. Küçük yaşlarda müzikle tanıştı. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünde tamamladı. Üniversite yıllarında  Erkan Oğur ile  perdesiz gitar eğitimine başladı.  Bununla birlikte Nazım Hikmet Akademisi’nde Ayşe Tütüncü‘den ensamble,  Murat Opus‘tan armoni ve Ulaş Özdemir‘den de müzikoloji üzerine dersler aldı. Haliç Üniversitesi Türk Müziği bölümünde yüksek lisans eğitimine hak kazandı. Bu okulda Mutlu Torun ile ud çalıştı. Çeşitli gruplarda perdesiz gitar, rebab ve ud gibi sazlarla sahne aldı. Aynı zamanda dizi, reklam ve belgesel müzikleri konusunda çalışmaları bulunmaktadır.

Aranjeleri olan albümler; Düşlerin Ressamı (Murat Yılmazyıldırım), Düşünce (Adem Tuzcu), Fasl-ı Bahar (Ferhat Başer), Yalnız Değiliz (Hüsnü Arkan), İksir İçtim Değiştim (Murat Yılmazyıldırım), Kalbimin Çocuk Yani (Abdülbaki Kömür), Uçurtmam Kanadı, Aşk Okunur (Yusuf Eker), Adanış Günü (Grup Yürüyüş).

Yaptığı Film, Dizi, Belgesel Müzikleri; Beni Sen Anlat, Hanlardan Plazalara, Bekleyiş, Mavi Kalpli Kadın, Kökler, Askersiz Bölge Vicdan.

TAMER KEMAH

2000 yılında Tamer Kemah Güz adlı bir albüm yaptı. Düş Sokağı sakinlerinden Murat Çelik’e 2003 yılındaki turnesinde gitarist olarak eşlik etti. 2007 İnsanlık hali programında gitarist olarak çaldı. Çeşitli Dizi müziklerinde, belgesel müziklerinde çalışmış olan Kemah  London College Of Music sınavlarına dışardan öğrenci yetiştirmektedir. Tan Sağtürk Akademi ve Başakşehir Sanat Merkezi’nde gitar eğitmeni olarak çalışmaya devam etmektedir.

Solo Albümü;GÜZ

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Başakşehir

Başakşehir Sanat Merkezi İstanbul Başakşehir
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017