Yaşam Koçluğu Kursu Gelişim İstanbul

Kurs Merkezi Gelişim İstanbul
Kurs Yeri
2.000 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Profesyonel olarak Yaşam koçluğu hizmeti vermek isteyenler, Kişilere yaşam hedefleri konusunda yardımcı olmak isteyenler, Kendini Gerçekleştirme potansiyeline sahip olan kişiler, Etkin, başarılı, yaratıcı ve mutlu bir yaşam sürmenin gerekliliğine inanan kişiler katılabilir.
Eğitim sonunda sertifika almaya hak kazanan katılımcılara Psikologlar ve Psikiyatristler derneği , Psikologlar Federasyonu ve Uluslararası onaylı (AC- THE INTERNATIONAL ASSOCIATION FOR COACHING) yaşam koçluğu sertifikası verilecektir.
NLP TRAINER Handan Atacık tarafından verilmektedir.

Yaşam koçluğu; hedeflerine daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmak isteyen danışanlarına yardımcı olmak için verilen profesyonel bir kişisel çözüm hizmetidir.

Yaşam koçluğu; interaktif bir süreçtir, kişinin belirlediği hedeflere ulaşılmasını stratejik bir plan dahilinde sağlayan eylem ve çözüm odaklı profesyonel bir disiplindir.

Koçluk, istenen performansa ulaşmak için koç ve danışan arasında kurulan planlı bir gelişim ilişkisidir. Coach kelime anlamı olarak kişiyi bulunduğu yerden başka bir yere taşıyan araçtır.

Yaşam Koçluğunun amacı; danışanın kendi belirlediği hedefe, koçun desteğiyle ulaşması ve sorunlarının üstesinden tek başına gelmeyi öğrenmesidir. Koçluk, kişiye sağlanan bir gelişim sürecidir. Koçluk; bu hizmeti alan danışanın, özel ve profesyonel yaşamında, gelişimini hedefleyen ve tümüyle güven ve gizlilik esasına dayanan bir süreçtir. Süreç boyunca danışan, kendisini daha iyi tanır, yetkinliklerini geliştirir, potansiyelini keşfeder.

Kişisel gelişim programı olan Yaşam koçluğu geleceğinizi inşa ederken sizi motive eder, çözüme odaklar.

Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Hafta 30 Saat 1 x 2000 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 16:00
Salı 10:00 - 16:00
Çarşamba 10:00 - 16:00
Perşembe 10:00 - 16:00
Cuma 10:00 - 16:00
Hafta Sonu
Cumartesi Kurs verilmiyor
Pazar Kurs verilmiyor

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Bostancı

Gelişim İstanbul İstanbul Kadıköy Bostancı
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017