Regresyon Terapisi Kursu

Firma Gelişim İstanbul
Kurs Yeri

Geçmişten biriktirdiğimiz her olumsuz duygu, bugünümüzü ve geleceğimizi mutlu, üretken ve kötü alışkanlıklardan uzak yaşamamızı engelleyen en güçlü enerjilerdir.
İyileşmeyen hastalık veya sorunun altında mutlaka halledilmemiş bir duygu mevcuttur.
Regresyon ile geçmişi temizleyerek bugünümüzün ve geleceğimizin önünü açarız. 

REGRESYON NEDİR?

‘Geçmişte yaşanmış olayların zihinde yeniden canlandırılması’ dır. REGRESYON koçlar, psikologlar ve bu alanda çalışan tüm profesyonellerin, mesleki hayatlarında onları başarıya götüren bir çalışma tekniğidir.

1.Modül :
1 GÜN: Transa alma ve bilinçaltı yaklaşım teknikleri tüm detayları ile anlatılıp canlı vaka çalışmaları yapılacaktır. Danışana yaklaşım, seansa hazırlık, bilgilendirme konularında sizleri başarıya götürecek paylaşımlar anlatılacaktır. 
2. GÜN: Kişiye özel yaklaşım teknikleri yaratabilme çalışmaları, hızlı transa alma ve canlı vaka çalışmaları yapılacaktır.

2. Modül:
1. ve 2. Gün 5 PATHS TEKNİĞİ ile hafızanın derinliklerinde adım adım geçmişe ilerlerken değişimi gerçekleştirme çalışmaları. Bu çalışmayı öğrenmek danışana yaklaşımınızda sizi çok daha güçlü kılarken, değişim sağlamanız çok kolaylaşacaktır.


3. Modül:
1. GÜN: Geçmiş olayları canlandırma, duyguları açığa çıkarma duygulara regresyon, duygu boşaltma çalışmaları yapılacaktır. Bu eğitimde vereceğim en pratik şekliyle NLP ve EFT teknikleri, çalışmalarınızda sizi başarıya götüren önemli bir faktör olacaktır. 
2. GÜN: Affetme teknikleri, canlı vaka çalışmaları, video gösterimi.


NOT: Her modülün ardından katılımcıların bir sonra ki çalışmamıza kadar bol bol vaka çalışmaları son derece önemlidir. ( Vakaların eş dost ve yakınlarınızdan olması önerimdir.)
 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Bostancı

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017