Emlakçılık Emlak Kursu

Firma Emlak Kursu
Yer
Başlama Tarihleri 06 Mayıs 2017 tümü
600 TL
Emlak kursu programına sektörü ve müşteri yapısını yakından tanıyan, kusursuz hizmet sunmaya odaklanmış profesyoneller ve bu alanda kariyer yapmak isteyen tüm girişimciler katılabilir.
Evet, kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olup, alanında açılmış ilk emlak kurstur. Kursumuzda sadece emlak sektörü ile ilgili eğitimler vermektedir.
Emlak Kursu sınavı test olup, kurs merkezimizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılmaktadır. Sınavlar her dönem sonunda yapılır.
Kurs sınavından başarısız olduğunuz takdirde veya katılamadığınız takdirde 2 kere daha ücretsiz giriş hakkınız bulunmaktadır.
Emlak Kursu kurs ücretimiz 600-TL olup, bu bedele kdv dahildir. Sınav ücreti ve sertifika için ek bir ücret alınmamaktadır.
Emlak kursu eğitim ödemelerinizi kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
Emlakçının El Kitabı adındaki yayınımız kurs müfradatına göre hazırlanmış kaynak bir eserdir. Ders takiplerini bu kitap ile yapabilirsiniz. Kursa kayıt yaptıran kursiyerlerimize kitap ücretsiz olarak verilmektedir.
Emlak kursumuz E-5 üstünde, Şirinevler meydanındadır. Metrobüs , metro ve otobüs ile çok rahat ulaşabilirsiniz. Metro ve metrobüs ile Ataköy – Şirinevler durağına yürüme mesafesindedir. Bulunduğumuz binanın ön cephesinde Şirinevler otobüs durağı bulunmaktadır. Pendik’teki eğitim merkezimiz, Kadıköy- Kartal metrosu ile Adnan Kahveci durağında indikten sonra 5 dk yüreme mesafesinde olan Helis Beyaz Ofis içerisindedir.
Belgelerinizi yaklaşık 2 hafta içinde alabilirsiniz.

EMLAK KURSUNUN AMACI
Kursumuzun amacı sektörde bilgili, deneyimli ve eğitimli elemanlar yetiştirerek, sektörün ihtiyaç duyduğu eğitimli eleman açığını karşılamaktadır.
EMLAK KURSU EĞİTİMİ HAKKINDA
Emlak kursu programımızda hafta sonu ve hafta içi grupları bulunmaktadır.
Dersler sektörün içerisinden gelen bilgi ve deneyim sahibi eğitimciler tarafından verilmektedir.
Kurs sonunda Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılacak sınavda başarılı olanlarla, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurs bitirme belgesi verilmektedir.
 

Süre Saat Fiyatı
5 Hafta 100 Saat 600 TL

Başlama Tarihleri

06 Mayıs 2017 Cumartesi (Bahçelievler İstanbul)
20 Mayıs 2017 Cumartesi (Pendik İstanbul)

Gün ve Saatler

Hafta içi akşam ve hafta sonu gruplarımız yer almaktadır.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 18:30 - 21:00
Salı 18:30 - 21:00
Çarşamba 18:30 - 21:00
Perşembe 18:30 - 21:00
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 14:00
Pazar 9:30 - 14:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

  • Nasıl emlakçı olunur?

    Nasıl emlakçı olunur?

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir