Yaşamlarımızın her saniye geride kalan anlarını resimleyerek geleceğe taşıyan tek yöntem Fotoğraftır. Duygusal işlevleri, teknik işlevi kadar özel sorumluklar yüklenerek gelip girer hayatımıza fotoğraf. Baktığımız her fotoğrafı çeken biz olmasak da, bir fotoğrafa bakarken aslında gördüğümüz şudur: Geçmişten günümüze kendi ‘ilk gün’ görüntümüzü bize gösteren; zaman akıp gider ve mesafeler büyürken sevdiklerimizi hep yanımızda tutmamıza olanak tanıyan; bir bakışta uzakları yakın edebilen, sevinci artırıp, hüznü azaltan; bazen bir durumu kimse görmemişken, sizin anında görüntülemenizi sağlayan, tabağınızdaki mütevazi bir elmayı sanatsal bir görsele dönüştüren, doğanın en güzel tablolarını birebir resmeden sanat dalının bize sunduğu bir esere bakmaktayızdır.

Siz de kendi eserlerinizin sanatçısı olmayı isterseniz, Fotoğraf sanatı size bu imkanı, özveriyle sunmaktadır.

PROGRAM TANIMI

Fotografi olarak tanımlanan, “Bir cismin görüntüsünün ışık veya başka bir ışıma enerjisi yardımıyla bir yüzey üzerinde gözle görülür ve kalıcı bir biçimde elde edilmesi ” işlemi ile elde edilen görüntüye fotoğraf denir. Belgesel, reklam, endüstri, düğün, portre, mimari, hava, sualtı, doğa, özel gün, basın fotoğrafçılığı, Fotoğrafçılığın genel dallarıdır. Merkezimizde uygulanan Fotoğrafçılık programının amacı; doğru fotoğraf çekimi yapabilen yetkin kişi yetiştirmek, fotoğrafları baskıya hazır hâle getirebilen, obje ya da konunun fotoğrafını çekebilen bireyler yetiştirmektir.

KİMLER KATILABİLİR?

Program, fotoğrafçılık sanatını iyi öğrenmek ve bu alanda güncel teknolojiyi takip ederek teknik olarak donanmak isteyen ya da hobi amaçlı olarak temel düzeyde pratik ve teorik bilgi edinmek isteyen katılımcılara açıktır.

ÇALIŞMA BİÇİMİ

Program, birebir ve grup olarak iki farklı kategoride uygulanmaktadır.

ÇALIŞMANIN GÜN VE SAATLERİ

Detaylı bilgi için merkezimize danışınız.
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Yeni

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017