Günlük yaşamda çeşitli nedenlerle yıpranan el ve ayakların bakımı estetik ve sağlık açısından büyük önem taşır. El ve ayaklar günlük hayatta karşılaşılan olumsuzluklardan sadece bakımlar ile korunabilir, oluşmuş problemler yine bu bakımlarla giderebilinir. El – ayak bakımı konusunda estetik ve sağlığa ihtiyaç arttıkça, konusunda uzman eleman açığı da hızla artmaktadır.

Hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde, el ve ayak bakımına ilişkin olan işlemleri, belirli bir süre içerisinde, kendi başına yapma bilgi ve becerisine sahip ve yaşam boyu kullanabileceği ve mesleki gelişmesine yararlı olabilecek, üretken, bilim ve teknoloji üretimine yatkın, beceri düzeyi yüksek olarak yetiştirilmesi, iyi ilişkiler kurabilmesi, işe uyum sağlayabilmesi gibi genel bilgi ve becerilerin kazandırıldığı uzmanlar yetiştirilmektedir.

El – Ayak Bakımı Kursumuz 160 saat süreli bir program olup 8 hafta sürmektedir. 160 saatlik eğitimi tamamlayıp eğitim sonrası yapılacak kurs bitirme sınavında başarılı olan öğrencilerimiz MEB onaylı “El – Ayak Bakımı” sertifikası almaya hak kazanırlar. Bu sertifikaya sahip olan öğrencilerimiz; kuaför ve güzellik salonlarında manikürist-pedikürist olarak; ayak sağlığı merkezlerinde ise ayak bakım uzmanı olarak çalışabilmektedirler.
 
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Bursa Osmangazi Alacamescit

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun