Düğün Dansı Kursu Mavi Sanat Merkezi

Kurs Merkezi Mavi Sanat Merkezi
Kurs Yeri
450 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Kursiyer isteğine göre 2 veya 3 derse ve toplamda 4-7 saat arasında olabilir.
Hiç eğitim almamış çiftler, Mavi Sanat’ta düğün dansları olarak; zeybek ve ilk giriş danslarını kısa sürede deneyimli ve kaliteli hocalar eşliğinde öğrenebilirler.

Çiftlere uygun esnek eğitim saatleri olarak 4 – 8 saat arasında en mutlu gününüzde başarılı bir performans sergileyerek unutulmaz anlara imza atabilirsiniz.

Düğün dansı kursumuzda; zeybek, harmandalı, halay, horon, Ankara oyun havası, tango, vals ve diğer tüm modern dans eğitimleri verilmektedir. Dilerseniz özel bir dans türü, dilerseniz de sizlere özel hazırlayacağımız koreografi ile bu mutlu gününüze hazırlanabilirsiniz.

İlk Giriş Dansı Eğitimi

Bir düğünün şüphesiz ki en etkileyici ve en unutulmaz anı; çiftlerin sahnede beraber sergiledikleri ilk dans performansıdır. Bugüne kadar hiç dans etmeseniz ve dans konusunda hiç bir yatkınlığınız olmasa bile, kısa süre içerisinde, tamamen sizin yetenekleriniz doğrultusunda size özel hazırlanmış koreografi ile unutulmaz bir dans performansı sergileyeceksiniz.

Hazırlamış olduğumuz koreografi de; vals, tango ve popüler modern danslardan alınmış figürler yer almaktadır. Sizin daha önceden seçtiğiniz ya da birlikte seçebileceğimiz dans müziğine en uygun figürleri seçerek sizin kolayca uygulayabileceğiniz şekilde sizlere öğretiyoruz. 

Zeybek Eğitimi

Düğününüzde zeybek, harmandalı gibi tüm toplum tarafından beğeniyle izlenen özel bir dans gösterisi sunmak isteyebilirsiniz. Günümüz de pek çok düğünde, gelin ve damatlar bu tarz bir dans performansı sergileyerek yıllar boyu unutulmayacak anlara imza atıyorlar. 

Mavi Sanat’ta bir kaç figürden oluşan hızlandırılmış düğün zeybeği eğitimiyle, sıfırdan zeybek ya da harmandalı oynayabileceksiniz. 

Oyun Havaları ve Halay Eğitimi

Düğünlerin baş kahramanları gelin ve damattır. Kendi düğününüzde yöresel oyunlar olan; Ankara havası, halay, horon gibi pek çok halk oyununu oynamak isteyeceksiniz. Daha önce bu tür oyunları bilmeseniz bile sizlere kısa sürede yöresel oyunları deneyimli hocalarımız eşliğinde öğretebiliyoruz. 
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
4 Gün 4 Saat 450 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Hafta içi veya hafta sonu.

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

  • Mavi Sanat Düğün Dansları

    Mavi Sanat Düğün Dansları

Ankara Çankaya Emek

Mavi Sanat Merkezi Ankara Çankaya Emek
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017