Düğün Dansı Kursu

Firma Ferit Ginol Kültür ve Sanat Merkezi
Kurs Yeri
500 TL
Çiftlere özel olarak sunduğu ders programıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Detaylı bir eğitim programı sunuyor. Size özel bir ders programı hazırlıyor. Size özel bir koreografi hazırlıyor.
Cevabımız tabiiki evet! Şimdiye kadar hayatlarında hiç dansla ilgisi olmayan sayısız çiftimiz bu özel günde hazırladığımız koreografilerle ilk danslarında o muhteşem anı yaşadılar.
En kısa zamanda! Unutmayın ki büyük gün yaklaştıkça yapmanız gereken şeylerde artacaktır. O nedenle düğün dansını en son zamana bırakıp da kendinizi strese sokmayın. Düğün gününüzden birkaç ay önce derslere başlamanız yeterli olacaktır.
Hayatınızın en önemli gününde yapacağınız en önemli dansınıza ,bizimle hazırlanmaya ne dersiniz? Size hem sizin hem de misafirlerinizin unutamayacğı bir dans deneyimi yaşatacağız.En güzel güne en özel dansınızla imzanızı atacaksınız.Sadece size özel hazırlanmış koreografi ile sevdiğinizle beraber seçeceğiniz müzik eşliğinde bir yıldız gibi parlayacak ve dillerden düşmeyeceksiniz.Alanında tecrübeli ve uzman eğitmenlerimiz ve Ferit Ginol KSM farkı ile..

Düğün Dansı derslerine düğününüzden 1 ay önce başlanılması tavsiyemizdir.Kaç ders alacağınıza öğretmenimizle beraber karar vermelisiniz.Size özel koreografi ve mekanda kıyafetli  prova ders ücretine dahildir.
Kurs Süresi Kurs Saati Fiyatı
1 Ay 4 Saat 1 x 500 TL
Kurs başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurs Gün ve Saatleri

Kurs Günleri Kurs Saat Aralığı
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 20:00
Salı 10:00 - 20:00
Çarşamba 10:00 - 20:00
Perşembe 10:00 - 20:00
Cuma 10:00 - 20:00
Hafta Sonu
Cumartesi 11:00 - 20:00
Pazar 11:00 - 20:00

Henüz bu kursa ait yorum bulunmamaktadır.

Henüz bu kursa ait video bulunmamaktadır.

Gaziantep Şehitkamil Güvenevler

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017